Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A filteres szivarkát tüdőre...

A filteres szivarkát tüdőre kell szívni vagy nem?

Figyelt kérdés
Hivatalosan, hogy kell szívni, úgy mint egy szivart, vagy úgy mint egy cigarettát?
2022. jan. 17. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mint egy cigarettát
2022. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szivarkat lekell tüdőzni. Bár én inkább letennem, mint azt a szart szivjam
2022. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és miért van ez az átmenet akkor a cigaeretta és a szivar között? Mi az előnye vagy hátránya, vagy miért szeretik ezt a fogyasztóik?
2022. jan. 17. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem szeretjük, csak olcsóbb.
2022. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nagyrészt azért veszik mert olcsóbb mint a hagyományos cigaretta? Nincs úgy valami sajátos szertartás vagy, hogy is mondjam, a dohányosok értik ezt
2022. jan. 17. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag az ára miatt veszek ilyet, mert egyébként nagyon rossz. Elkezdem szívni, behorpad a homlokom, de mégis alig parázslik. Néhány szippantás után pedig felpuhul az egész, pont olyan lesz, mint a lankadt f@sz..:( Lehet, hogy a drágább szivarkák jobbak, de legutóbb Rothmanst vettem, gondolván, ez talán minőségibb, mint a Sláger, de az eredmény ugyanaz lett.
2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én kék westet veszek ha csoroság van de amúgy kalap sz.r nem ér ténYleg nem jók.
2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megértem, sokan mondják, hogy nem túl jók, meg úgy elterjedt vélemény, hogy ez a csórók cigaerttája, aztán próbálok bízni benne, hogy azért ez nem teljesen igaz, csak van olyan aki kifejezetten azért szereti amilyen, nem az ára miatt. Nekem a kék szofi szivarkát meg a pall mall erdei gyümölcsös szivarkát ajánlották, hogy az egész jó, de azt is csak úgy, hogy nem rossz, nem úgy, hogy jó. Szomorú, hogy ilyen drágák a cigaretták, ezért is merült fel bennem a kérdés, hogy vajon a szivarkának van-e valami sajátos élvezete, vagy lehet-e úgymond megadni a módját. Én a dohányzást egyfajta szertartásnak tartom.
2022. jan. 17. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Élvezet az nincs sok benne.:(
2022. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért gondolják így sokan, mert Magyarországon minden barna papírba csomagolt szemetet szivarkának hívnak. Egy rendes szivarka olyan, mint egy nagyon kicsi szivar, minőségi dohánylevélből papír, szűrő, meg minden hóbelebanc nélkül. Ha valaki nem az olcsósága miatt akar szart szívni, akkor pl. a Montecristo Club 10 egy kiváló, nagyon finom választás. Olyan, mint egy szivar, de csak kb. 15 percig ég. Mondjuk tüdőzni nagyon nem ajánlott, de ismét mondom, az igazi szivarka tényleg egy kis szivar.
2022. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!