Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem cigizek érdemes ki...

Ha nem cigizek érdemes ki próbálni vagy bele se kezdjek?

Figyelt kérdés
Mivel rendes cigit nem szívok. Így ki próbálnám a elektromos cigit. Vannak ezek a ízesített cuccok. Természetes már el múltam 18. 24 vagyok.
2022. jan. 19. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága, büdös, káros, addiktív…mi az, amit akár egy próba erejéig vonzónak találsz benne?
2022. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem szívod, hülyeség lenne rászokni.
2022. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes cigizni ? Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Mi érdemes lenne már benne ? Súlyosan károsítja az egészséged, baromi drága, nem mellesleg egy nem dohányzó számára gusztustalan szagod lesz. Aki szerint ettől leszel menő, az hülye, nem is érdemes vele foglalkozni.
2022. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nem és nem!!!
2022. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem éri meg.
2022. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2022. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom most hogy áll, de én anno e cigire jobban ráfüggtem, aztán jöttek ezek a szarok hogy nikotinos liquid nem volt a boltokban, ott leszoktam, rendes cigit nem bírtam elszívni, rá 1 évre meg rászoktam a rendes cigire mert nem lett már hányingerem tőle.
2022. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!