Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Iphone-t érdemes...

Feketeruhasember kérdése:

Melyik Iphone-t érdemes megvenni használtan ha ki akarom próbálni ezeket a vackokat hogy mitől sztárolják annyian?

Figyelt kérdés
Számítógépen Ubuntut és windows-t használok. Telefonból eddig mindig androidos volt. Iphone-ok soha nem érdekeltek. De most vennék egyet hogy megnézzem. Melyik a legolcsóbb amelyiken működni fognak a most használt alkalmazásaim és nem fog rinyálni hogy túl régi a szoftver? Pl internet banking és a waze navigáció. Ez a kettő lenne fontos.
2021. nov. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Egy iPhone Xr használtan. De most írom, ki fogod dobni azt ami Android-os. ☝️
2021. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Vegyèl iPhone-t. Viszont, az akksiidő sokkal rosszabb lesz, mint egy jobb Androidos telefonnál.
2021. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már miért dobnám ki utána? Egy kicsit tudnál spoiler-ezni?
2021. nov. 28. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

iPhone 6S a legrégebbi iPhone, amin a legfrissebb szoftver fut.

Én iPhone SE 2020-at vennék a helyedben. Esetleg 12 Minit

2021. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azok bszott drágák. Nem normális aki ennyi pénzt ad egy telefonért. A 6s jó lesz. Ahogy nézegetem 30 körül már lehet kapni. Legfrissebb rendszerrel van. Mibe rosszabb mint az említett két telefon? (se 2020, 12 mini)
2021. nov. 28. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Abban, hogy kb harmadakkora a számítási teljesítménye, ezért sokkal lassabb.

Rosszabb a kamerája, mert 6 éve jött ki.

Rosszabb a kijelzője.

Stb stb

2021. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na jó, de mennyivel? Az hogy rosszabb az nem jelenti hogy akkor a 6s szar lenne.

Tudod mindegyik újabb generáció szuper jó nagyon gyors és jobb mint az elődje. Reálisan nézve egyik sem lassú. Most pl van egy 12 vagy 13 as iphonod ha kijön a 14 akkor ez már szar lesz? Nyilván nem. Pedig lehet hogy annak is 3x akkora számítási teljesítménye lesz még jobb kijelzője és jobb kamerája.


Miért nem az optimum a fontos? Hogy valami elég jó. Nem maximum hanem optimum. Ezt valahogy egyik gyártó sem hangsúlyozza mert akkor nem lehetne eladni az újabb és újabb termékeket. Folyamatosan egy hiányérzetet és kapzsiságot generálnak benned azert hogy neked mindig kelljen az újabb és újabb termék.


Én már egy ideje nem látom azt fejlesztést ami miatt érdemes lenne az egyre újabb és drágább készülékeket megvenni. Persze ez nem csak az apple termékekre igaz.

2021. dec. 1. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7-esem van, szerintem a 7/8 szériából válassz, az is elég régi (nem drága), a hardver viszont még mindig bőven elég, és - bár ez szubjektív - szebb, mint a 6/6s volt.
2021. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!