Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elf Bar-hoz hasonlo aromakat...

Elf Bar-hoz hasonlo aromakat arulnak sima e-cigikhez is? Szeretnek atszokni a hagyomanyos cigizes es az iqos helyett az e-cigire.

Figyelt kérdés

Nem volt meg sosem e-cigim, most vettem egy elf bart proba keppen es nagyon bejott, nagyon tetszik maga a keszulek is, es az izpaletta meg a goz mennyisege is szuper.

Viszont, nem tartom tul eletszerunek, hogy x naponta kidobjam az egeszet (mert kifogyott) es megkezdjek egy ujat. Arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy vasarolnek egy olyan keszuleket, amit nem kell eldobnom, hanem megtudom tolteni mindig a kivant aromaval.

Szempont lenne, hogy:

-aranylag kissebb, szolidabb legyen a keszulek

-jo minosegu legyen.

Nem vagyok otthon a temaban, nem tudom melyik marka jo stb… ugyhogy ebben varnek tanacsokat


Illetve a liquidek teren is mindenkepp :

-premium minosegut szeretnek

-nikotin menteset

-elfbarhoz hasonlo izgalmas izpalettaval


Illetve meg erdekelne, mennyivel olcsobb vagy dragabb az ecigizes mint a hagyomanyos vagy az iqos.


Elore is koszonom a segitseget!


Ui.: azert szeretnek atszokni, mert lenyegesen egeszsegesebbnek tartom az e-cigit mint a hagyomanyos es az iqos…



2022. jan. 25. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg valami! Megbizhato oldalt is keresek, ahonnan belehet szerezni mindent ami szukseges! Koszi
2022. jan. 25. 22:10
 2/7 A kérdező kommentje:

Talaltam olyat, ami kullemre tetszik pl.:

Lost Vape Ursa Nano 800mAh

2022. jan. 25. 22:24
 3/7 anonim válasza:

Ez a lost vape 800mAh szóval nagyon kicsi a teljesítménye. Egyébként a porlasztót is meg kell nézni mielőtt még rendeled.de én sem értek hozzá annyira. Egyébként elfbar . Újra lehet tölteni ha van hozzá egy kis fizika tudásod leszeded alját tetejét kihuzod és ha szét vágsz egy töltő zsinórt akkor rá bírod kötni de lehet kapni töltöt hozzá dohányboltba.

Másik dolog nem fogsz tudni át szokni rá . Én is próbáltam rendes cigit le is raktam az iqos mellett néha e-cigizek. Nem tudtam úgy le tenni a cigit hogy ne iqosozzak . Az e-cigibe liquidet dohányboltba tudsz venni csak nikotin mentes van . Sok íz van . Ja és a másik nem mindegyik dohányboltba lehet kapni liquidet csak a nagyobbakban. Remélem tudtam segíteni.

2022. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez a lost vape 800mAh szóval nagyon kicsi a teljesítménye. Egyébként a porlasztót is meg kell nézni mielőtt még rendeled.de én sem értek hozzá annyira. Egyébként elfbar . Újra lehet tölteni ha van hozzá egy kis fizika tudásod leszeded alját tetejét kihuzod és ha szét vágsz egy töltő zsinórt akkor rá bírod kötni de lehet kapni töltöt hozzá dohányboltba.

Másik dolog nem fogsz tudni át szokni rá . Én is próbáltam rendes cigit le is raktam az iqos mellett néha e-cigizek. Nem tudtam úgy le tenni a cigit hogy ne iqosozzak . Az e-cigibe liquidet dohányboltba tudsz venni csak nikotin mentes van . Sok íz van . Ja és a másik nem mindegyik dohányboltba lehet kapni liquidet csak a nagyobbakban. Remélem tudtam segíten


Szia!

- A nagyon kicsi a teljesitmenye az mit takar? Gyorsan merul?

- Nem hallottam meg az elfbar utantoltesrol, de utananezek!

- Nekem az iqos nem nyujt olyan nagy elmenyt, sokkal tobbet szivok belole mint a sima cigibol igy nem is eri meg… Nalam inkabb a sima cigi az ami valszeg megmaradna mondjuk a reggeli kavezasnal tuti! De az is sokkkkal jobb lenne ha 80%ban e-cigiznek es neha ragyujtanek sima cigire vagy iqosra. Az meg mindig sokkal jobb mint csak sima cigit szivni. En mar most orulok, hogy idaig eljutottam, napi 1 doboz cigirol oda, hogy 3 napig eleg 1 doboz!

2022. jan. 27. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok mint te kérdező! Nekem valaki aki ért hozzá töltötte újra az elfbarjaim és nem lett így annyira jó.. 9-et adtam neki ebből kb. 2 működött rendesen, 5 közepesen, 2 meg kuka lett. 🥴 Engem is érdekelne, ha jön ide jó ajánlás e-cigire, nekem az lenne a legjobb ha kb. olyan kicsi és csinos lenne mint az iqos vagy az elfbar.
2022. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok, iqos felhasználó vagyok, de velem az van, hogy napi pár szál után már nem annyira esik jól, nem kívánom, ezért gondolkodom én is azon, hogy beruházzak egy kis, szolid készülékre.

Érdemes MTL (Mouth to lung, szájból tüdőre, neked kell letüdőzni, akárcsak cigit/heetset) készüléket nézni, ez jobban visszaadja a feelinget is mint a DL (Direct lung, közvetlen tüdőre megy a gőz).

Régebben használtam ecigit, még mindig porosodik valahol a szekrényen, azt a [link] oldalról rendeltem, hamar megjött, ajánlom. Liquid témában egyelőre tájékozatlan vagyok a mostani helyekkel kapcsolatban, utána kell járni, hogy honnan érdemes rendelni.

Egyébként én most a Smok Novo 4 vagy Novo 4 mini-vel szemezek, ha gondolod nézz rá, vannak róla magyarnyelvű YouTube videók is, az ára sem vészes.

Ha az Elfbarhoz hasonló ecigit keresel, akkor a “pod vape kit” menüpont alatt nézz szét a fent említett oldalon.

Illetve fontos, hogy ha rendelsz készüléket, rendelj hozzá porlasztókat is.

Kicsit keszekusza az írásom, de remélem tudtam segíteni. :)

2022. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lippailevi válasza:
100%
A smok solus hasonló mint az elf bar csak liquid-el újratöltheted és van rajta micro usb port amin kereszt az akksit is és 5.500 ft-ba kerül
2022. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!