Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elf-bar vélemények?

Elf-bar vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem már az agyamra megy hogy mindenki ezt az illatos rakot szopalja.12-15 évesek dobálják ki rá a pénzt és posztolják ki mindenhová.Nem is értem miből telik rá nekik.Nem is a nikotin miatt szívják hanem mert fini gőz jön belőle és tök menci ha szívod.Amin a legjobban kiakadok mikor azt teszik ki hogy mekkora elvonási tüneteik vannak mikor 2 óráig nem szívták azt a szutykot es mingyart meghalnak.De ha meglátnak egy cigiző embert egyből lenézik meg jön a "fúj de büdös".Másik kedvenc mikor megkérdezik hogy egy 15 slukktól szájrákot kapnak-e.Ha nem akar megdögleni ne szívja és kész.Arról meg már ne is beszéljünk hogy ciginek hívják,mikor full nem az.Most komolyan eddig lesüllyedt ez a generáció?Nem vagyok kk mielött valaki beskatulyáz de az ilyeneknek feldugnam az alfelebe azt a fustolgo palcat.

2022. jan. 15. 04:07
 1/3 anonim válasza:
90%
Hat szerintem 14-15 evesen azert mar oke nyilvan nem az ize miatt de ha a nikotin miatt vesz valaki 14-15(15 felett meg azt sziv amit akar)evesen es naponta kb 20 slukkot elsziv meg mindig jobb mintha cigizne, amugy nekem nincs vele bajom (ismet elmondom, nem azokra gondolok akik trendbol csinaljak es 2 ora utan "elvonasi tuneteik vannak😂")
2022. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Az osztalytarsam vett egyszer egy ilyet, egész nap azt szopkodta, másnap meg ránézni se bírt annyira szarul volt tőle...
2022. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 "A nikotin miatt vesz valaki (15 felett azt szív amit akar)"


Tévedés! Csak 18 éven felüli vásárolhat nikotinos E-cigi készüléket. Csak úgy juthat hozzá, ha megkér egy ismerőst aki elmúlt 18 és megveszi neki.

Kérdező az is lehet, hogy nikotin menteset vettek a 15 évesek. Mivel ezekben nem cserélhető a folyadék, a nikotin menteset lehetséges, hogy 18 éven aluli is megveheti. Egyébként nagyon finom édes ízük van. Így a cukros-gyümölcsíze miatt rá lehet szokni és állandóan kívánja az ember.

Akik dohányoznak és még soha nem próbáltak E-cigit, azoknak ajánlom egyszer próbálják ki és megfognak lepődni. (Pl. ismerek olyan dohányost, aki 20 éve cigarettázik, de eddig soha nem próbált semmilyen E-cigit mert attól fél, hogy az károsabb.

2022. máj. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!