Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szédülök az iqos-tól?

Miért szédülök az iqos-tól?

Figyelt kérdés
20 év dohányzás után álltam át rá.Elejében nagyon gyenge volt a töltött cigi után, nehezen szoktam meg. Majd vettem a Willow-ot, aminek tetszett az íze, de ekkor kezdtem el szédülni.Majd 2 hét után abba hagytam, de a szédülés azóta sem múlt el pedig eltelt újabb 3 hét. A 3 hét alatt 2x elszívtam 1 szálat próba képen.Hiába hogy hosszabb ideje óta nem szívtam már, érzem a kaparó ízét a torkomban és egyáltalán nem múlik a szédülésem.Mikor ürül ki a szervezetből?Egyáltalán szédülhetek ettől ilyen sokáig?

2022. jan. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár éve azt olvastam valahol, hogy a nikotin talán 1 hét után megy ki a szervezetből de pontosan nem tudom. Inkább olvass utána

17L

2022. ápr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, meg van az ok? Én is szédültem az iqostól, de én szívás után csak pár óráig.
2022. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, miért szédülsz tőle, azt se tudom, hogy én miért szédültem minden egyes szál után. Azt hittem pár hét alatt megszokom, de kb. 3 hét után kidobtam a picsába az egész szettet (a jófogáson akartam eladni, de visszadobták, hogy ott nem lehet dohánytermékeket hirdetni). Ja, és tök mindegy, milyen Heets cigivel próbáltam, mindnél rosszul voltam. Sajnálom, mert amúgy ez jó opciónak tűnt a sima cigi helyett, de sajnos nálam nagyon nem vált be a fenti okok miatt.
2022. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, annyival kiegészítem, hogy az ügyfélszolgálatot is hívtam ezzel, azt mondták, hogy aki rosszul van az IQOS-tól, annak azt javasolják, hogy ne használja. Én megfogadam a tanácsot: kicsit sajnáltam a kukába kihajítani tizenpárezer forintot, de az, hogy még X-ezret ráköltök, folyamatosan szarul vagyok tőle, ne adj isten még valami komoly bajom is lesz, az egy még szarabb opció. Szerintem ezen érdemes elgondolkodnia mindenkinek, aki hasonló cipőben jár.
2022. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!