Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Új dobozos cigik jók még?

Új dobozos cigik jók még?

Figyelt kérdés
Barna szofit szívok már pár éve, mióta új a doboza fura lett az íze. Sokan mondták, hogy más fajtával is így jártak, multival, marlboroval pl. Mintha sokkal szemetebb lenne az egész cigi. Valaki tapasztalt hasonlót? Van rá esély hogy nem csak a doboza változott meg? A szűrő és a hüvely is máshogy néz ki, az íze az nagyon nem stimmel.
2022. febr. 2. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk "party" dohányos vagyok, de 2 hete vettem egy kék Dunhill-t, ilyen fekete dobozosat, elég fura ihtvány íze volt, meg a 20 szálból legalább 5-6 úgy égett, hogy mikor hamuztam kiesett a cigibe töltött dohány fele. Pedig úgy tudom a Dunhill minőségi cigarettának számít. (vagy inkább számított)
2022. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel ez van. Én most mindig megkérdezem a dohist, hogy milyen régi dobozos cigi van és mindig olyat veszek, az újak nagyon rosszak. Nem csak a doboz változott.

Én is fekete dunhillt szívtam, de az új dobozosnak olyan íze van mint a tekert barna szofi extra-nak.

Amúgy a zacskós dohányok semmit se változotak, a 30g-os sárga camel még ugyanolyan mint volt, mostanában csak tekerem a cigit.

2022. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos borzalmas íze lett mindegyiknek. Azt hittem először én kergültem meg, met kapar, köhögök tőle, amit soha nem szoktam. Piszok hamar leég és még izzik de egybe kiesik a hamu a hüvelyből. Én töltöm a cigit és bizony a zacskós dohányok (az újak) íze is megváltozott, pedig az egyik legdrágábbat szívom. Eljött az idő, leszokom a francba, úgyis régóta tervezem.
2022. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KomradeKat ***** válasza:
Marlboroba raktak ilyen cetlit, hogy "csak a csomagolás más, az íz és a minőség ugyanolyan". Hát nem tudom. Nekem is kicsit másnak hatott, de szerintem ez csak ilyen tudatalatti dolog. Máshogy néz ki, azt gondolod, hogy más is.
2022. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!