Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kulfoldrol honnan lehet elf...

Kristikexd kérdése:

Kulfoldrol honnan lehet elf bart rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok honnan tudnek esetleg elf bart rendelni kulfoldrol olcsobban?Latni/hallani szoktam hogy az 1500szivasos elf bart 2000ftert szoktak venni.Esetleg valaki tud egy ilyen oldalt?

2022. febr. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

az mind azért olcsó mert hamisak

elfbarvape Szlovàkiából, én mindig innen rendelek és 2 nap alatt megjön. postapontra is lehet kérni ha nem házhoz akarod

akik olcsón adjàk a hamis elf bar nevű cuccukat az olyan is, vagy újra van töltve és kb pár szívás utàn beadja magát mert sokat nem is lehet és nem is ajánlott újratölteni

2022. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 momo6002 válasza:
Első válaszoló, te komolyan ennyire agyatlan vagy? Nem azért drága mert eredeti, hanem mert a sok okos meglátja hogy szép megbízhatónak kinéző weboldal és megveszik 12 ezerért azt, ami máshol 8-9 ezer. Instán nézz körül, elég olcsón is adják sokan, az elfbarvape.hu-t meg felejtsd el
2022. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok agyatlan

egy ismerős is megvette olcsón még dicsekedett is vele h spórolt vele

3 nap utàn meg egyse volt jó xD

és akitől vette meg letiltotta

igy dupla annyit fizetett ki rà mintha megvette volna egy hivatalos helyről.

2022. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!