Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok vehetek egyedül...

17 éves vagyok vehetek egyedül dohány boltba e-cigit? Ki fogják adni? (nikotinmenteset)

Figyelt kérdés

Anyám megengedte hogy vegyek egyet magamnak.

Személyit el fogják kérni? De ha nem viszek személyit akkor kénytelenek kiadni nem a cigit? Végülés 6 hónap múlva töltöm a 18-at.

Majd azt mondom az eladónak ami nem lesz hazugság, hogy anyám megengedte meg amúgy sem nikotinos e-cigit akarok venni.


Netről meg nem akarok rendelni.



2022. febr. 20. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Be se lephetsz a trafikba 18 év alatt!
2022. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éven aluli személy a dohányboltban illetve elkülönített részen nem tartózkodhat. Forrás: nemzetidohany.hu


Vagyis ha nem nézel ki jóval idősebbnek kapásból elkéri az iratod és megkér, hogy távozz.

2022. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Sajnos ezzel várnod kell 18 éves korodik, hacsak nem máshol szerzed be, vagy anyud veszi.

Ugyanis ha nincs nálad személyi, és nem nézel ki idősebbnek, nem szolgálhat ki. Nem is tudom honnan vetted azt hogy kénytelen kiszolgálni. Ha nem biztos abban hogy elmúltál 18, be se enged.

2022. febr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
84%
Nem, mert kiskorú vagy.
2022. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vételten van 18-as karika a bolt elején. Be se mehetsz. Ha nem tudsz felmutatni személyit kérésre egyszerűen kiküldenek.
2022. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy miért lenne jó neked, ha rászoknál a dohányzásra?


Ősök dohányoznak?

2022. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Küldj be valakit aki már elmult 18
2022. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Be se mehetsz.
2022. febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
69%
Elvileg ugye még nem mehetsz be dohányboltba ennyi idősen, de sulimból is 15-16 éveseket beengednek elég sok helyre. Nem mindenhol kérnek személyit, általában ha már kinézel 19-20nak akkor gond nélkül kiadják. Ha mástnem beküldesz valakit, sokan bemennek neked, de szerintem egyszerübb lenne a szüleidet megkérni hogy vegyék meg neked, ha már úgyis engedik
2022. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!