Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik ha első füvezéskor...

Mi történik ha első füvezéskor egy grammos cigit elszív valaki egyedül?

Figyelt kérdés
első füvezés lenne haverom azt mondta mehet majd megvág (amúgy cannabis indicarol van szó).Nekem baromi soknak tűnik meg pazarlásnak is mert pár slukk elég elvileg.Szerintetek mennyi kell egy cigibe?

2016. jún. 8. 14:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem semennyi, ugyanis el se kellene kezdened ilyen szarokat szívni. Volt szerencsém végignézni hogy csinál zombit magából egy ismerősöm. Mindig azzal jött hogy ő "csak" füvezik, de nem állt meg ennél. Most az utcán csavarog, se munkája se semmi. Pedig nem volt hülye gyerek, csak már semmi sem érdekli a drogon kívül.
2016. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Persze a te életed, úgy cseszed el ahogy jólesik.
2016. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát 1 g biztosan nem kell bele, mondjuk 1 g-nek a huszada, tizede.
2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
csak annyit kérdeztem mennyi fű kéne nekem hogy legyen hatása de ne hányjak be és aludjak el..amúgy csak egyszeri alkalomnak szánom..megnézni milyen úgy érezni hogy a tudatod kiszélesedik és átmész filozófusra pl megérted a világ működését ilyesmik :D engem érdekeln nagyon
2016. jún. 8. 14:26
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
Nézd, nem ismerlek, semmi jogom nincs beledumálni. Csak szólni akartam hogy minden drogos "egy alakalommal" kezdi. Csak nem biztos hogy meg is tudják állni. De mint mondtam: a te életed.
2016. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%
alkalommal, bocsi.
2016. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
1 gramm túl sok lesz, pláne elsőre. harmadát-negyedét saccolom. de személy szerint nekem nem jött be. nem lettem tőle se filozófus, a világ működését se értettem jobban, csak beszédültem és bealudtam tőle. szóval én maradtam az alkoholnál.
2016. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a hülyeséget ki mondta neked? :)


"a tudatod kiszélesedik és átmész filozófusra pl megérted a világ működését ilyesmik"


A fűtől általában röhögni szoktak az emberek hülyeségeken. Nagyjából ennyi a hatása.

2016. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

76%-os én abszolút nem vagyok a drog mellett, de azért ez már túlzás, amit csinálsz. Neked volt 1 darab ilyen ismerősöd, nekem meg van vagy 100, a nagy része egyáltalán nem kábítószerezik már és mindegyik kipróbálta a füvet. Ezt anno a 90-es években igen nehéz volt elkerülni, hogy ne szívjon bele az ember egy joint-ba, mégsem lett mindenki csöves, meg drogfüggő.

De nem áll szándékomban reklámozni a füvet, hosszú távon nagyon sok gondot okozhat, illetve egy alkalom is kialakíthat pánikbetegséget például, már csak emiatt is, ha szívni akarsz mindenképpen egy kisebb adaggal kezdd el, mert annak nem lehet annyi nem kívánt mellékhatása.

2016. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Hű az baromi sok.

Én amikor először próbáltam, 4-en szívtunk 1 szálat, de abban sem 1 g volt belerakva.

Nos, kb 1 órát töltöttem a wc-ben, mire kiszedtek onnan, aztán 3 órán keresztül egy padon próbáltam életben maradni, csak mozdulatlanul ültem és hánytam.

Tök "jó" élmény volt.

Ezen kívül 1-szer szívtam még, akkor már nem volt gáz.

Lebeszélni nem foglak, mert úgyis kipróbálod, meg a többiek már írtak erről.

2016. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!