Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen juulhoz hasonló jó...

Milyen juulhoz hasonló jó minőségű (olcsóbb) e-cigi van?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam,hogy a juulnál rengeteg könnyebben beszerezhető,jobb minőségű,olcsóbb ec van. Az érdekelne,hogy melyek ezek és,hogy honnan tudnám megrendelni.

Előre is köszönöm:)



2022. febr. 21. 14:40
 1/3 anonim válasza:
36%
iqos, glo, én ezeket ismerem, amikre azt mondják hogy jók, bár én egyiket se használom, haveromnak gloja van és elég jó. mivel magyarországon még nem divat, elég olcsó kb. 6000 Ft, de nagyobb dohányboltokban lehet néha kapni. Csomó jó izű neo van hozzá, ezek hosszabbak mint az iqosba való heatsek, meg tovább is lehet szívni. Ha jól tudom egy 10db os neo 1000 Ft úgyhogy annyira nem is vészes
2022. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iqos es a glo miota ecigi mar bocsi?? azert mert elektromos attol meg nem ecigi.

Joyetech simple ego 1700 eco friendly,Voopoo Vinci x mast nem igazan ajanlanek az olcso kategoriabol.Szerintem inkabb vegyel kicsivel dragabbat,hosszu tavon jobban megeri mivel lassabban megy tonkre,megbizhatobb.Neten talalsz rengeteg cikket,hogyan valassz,milyen valo neked stb.. nezz korul

(nekem epknt Juulom van)

2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KomradeKat ***** válasza:
Smok Infinix, Nfix hasonló alakú mint a Juul és újratölthető. Elég olcsók is.
2022. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!