Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire nehéz/fura átszokni...

Mennyire nehéz/fura átszokni a sima cigarettáról IQOS-ra?

Figyelt kérdés
Gondolkozok azon, hogy átszokjak mivel relatív sokat szívok, és az ismerőseim egyöntetűen állítják, hogy sokkal kevésbé büdösek, és jobban vannak mint a cigitől. Valakinek van valami tapasztalata leginkább átszokásról?

2022. febr. 27. 21:35
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Párom kb. 2 hét alatt teljesen lecserélte rá a cigit, utána ha néha elszívott is egyet, rossznak érezte. És valóban, nem büdös, nem sárga az ujja, nincs füst, hamu, tök jó. Ja meg az se mellékes, hogy nem megy tele kátránnyal a tüdeje, kb. 1 hónap alatt elmúlt a cigis köhécselés is.
2022. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én pl. szerintem nem tudnék átszokni, egyszerűen a cigihez képest számomra sokkal rosszabb íze van, másrészt (lehet hogy csak nekem probléma) a füstje/gőze sokkal 'melegebb' mint egy rendes cigié, és ezt nem bírom. Na meg hát nem is nagyon akarok leszokni, de akkor inkább egyből letenném/e-cigiznék.
2022. márc. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bátyám (23 éves) szó szerint egyik napról a másikra át váltott iqos-ra körülbelül 2 hónapja. A rendes cigiből naponta el szívott akár 2 dobozzal is. Mióta az iqos-t szívja kezd elmúlni a köhögése, mikor a kollégái mellette cigiznek már nem bírja a cigi szagát. Múltkor mondta, hogy szereti az iqos-t és már nem is szívna rendes cigit. Lassan én is át akarok térni rá.

17L

2022. ápr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!