Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan hogy valakinél...

Létezik olyan hogy valakinél nem okoz függőséget a nikotin?

Figyelt kérdés
én is mint napaság a többi hülye kamasz kipróbáltam a cigit, és kb 1-2 hónapig szívtam tüdőztem de abbahagytam mert drága volt és nem hiányoltam a cigit egyátalán .... amiket szívtam: szürke viceroy,kék viceroy, sötétzöld pall mall, betonszofi, fekete dunhil, piros goldengate, kék multi meg még tölöttcigit amiket ugy kaptam haveroktól
2010. szept. 12. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tini koromban én is kb.1 hónapig szívtam. Aztán rájöttem,hogy tulajdonképpen én utálom a cigit,ezért abbahagytam és egy percig sem hiányzott. Pedig körülöttem sajnos mindenki cigizik,a szüleim és a párom is,de azóta sem hiányzik! Szerintem örülj neki,hogy Te is így vagy ezzel!
2010. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Harrr ***** válasza:

Ha le akarod tesztelni, szívj fél évig napi 1-2 dobozzal, majd tedd le. Meglátjuk, akkor hogy érzed :D


Egyébként van, aki leteszi a cigit, azt mondja elég, és többé nem gyújt rá. Elfoglalja magát mással, így nem hiányzik. De nem ez az általános trend.

2010. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy-két dobozzal? Még 1-2 szálat sem tudnék. Én készséggel elhiszem, hogy van, akinek ízlik. A szüleim nem tiltották (ők soha nem dohányoztak), ezért én is próbáltam ifjú koromban és arra jutottam, hogy émelygek, büdös lesz a szám, a leheletem undorító, elmegy a szaglásom és az ízlelésem, szörnyű szagúak lesznek a ruháim, holmijaim. Innentől nem érdekelt a dolog.
2010. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:

Egy ismerősöm kétszer szokott le életében úgy, hogy letette és elfelejtette. Mindkétszer jó ideig dogányzott és napi 1 doboz volt az átlaga.


Én pl nem tudok rászokni semmire, mert minden létező szertől (alkoholtól kávén át a dohányig) undorodni kezdek, amikor másoknál a rászokás jönne... :)

2010. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik! És nem csak nálad, de senkinél sem okoz függőséget a nikotin, mivel a nikotin biokémiailag nem additív!!!
2015. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!