Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi cukor helyett?

E-cigi cukor helyett?

Figyelt kérdés

Furán hangozhat a kérdés, de megmagyarázom.

Inzulin rezisztens vagyok, ebből pedig az következik, hogy nem fogyaszthatok cukrot. Viszont én nagyon szeretem az édes ízt, amit az édesítőszerek nem tudnak úgy megadni.

Ennél fogva van, hogy nem tudom megállni és eszem, de ez nem tesz jót.


Az lenne a kérdésem, hogy vajon a liquidek édes íze ki tudná-e elégíteni az agyam cukor iránti vágyódását?



2022. márc. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon rossz ötlet
2022. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért gondolod rossz ötletnek? Nem válna be, vagy csak a dohányzás ellen vagy?
2022. márc. 4. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem válna be és a dohányzás ellen vagyok
2022. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a legkevésbé édesszájú ember vagyok, a kifejezetten nem édes, szimplán gyümölcsös illatok is néha már zavaróak voltak számomra. Nem igazán tudom hogy neked segítene-e benne, viszont az biztos hogy a cukor sokkal rosszabb méreg mint a nikotin, szóval egy próbát mindenképp megér.
2022. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem segített szintén. Több liquidet is próbáltam, fontos hogy jó ecigiben, lehetőleg DL-ben próbáld, a Hilda márkát nagyon ajánlom, leginkább teás ízek vannak, a barackos egy az egyben régi Nestea ízű. A sima desszert ízűek nem hosszan szívhatóak szerintem, de a gyümisek nagyon jók.
2022. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha belekezdesz akkor mindenféleképpen nikotinmentes liquidet használj! A nikotin nagyon rá tud akasztani a dologra és utána nagyon nehezen fogsz tudni leszokni róla.
2022. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!