Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kannabisz leszokási tippek? (...

Kannabisz leszokási tippek? (Ne töröljétek pls)

Figyelt kérdés

Nos, röviden annyi hogy szoktam cigizgetni, van hogy nem sokat, de van hogy többet.

Abba szeretném hagyni mert csak a pénzt viszi, de mikor ott van előttem valahogy nincs meg a késztetés hogy aztmondjam hogy nem kell.

Orvosra nincs szükségem, mert nem tartok azért ott, de tudtok adni valami olyan tippet amivel kontrollálni tudom ezt? Mert mikor látok pl egy keveset, jön egy érzés amit nem tudok elnyomni.

Persze tudom hogy ez a függőség jelei, ezért is akarom megfékezni mielőtt jobban belebonyolódok.



2022. márc. 8. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Én a sörrel voltam így. Akaraterő. Eldöntöd, megcsinálod. Az első hét szar volt sör nélkül... Nehezen tudtam aludni, jól esett volna 1-2 , de ahogy teltek a napok egyre büszkébb voltam, h nem iszok semmit és ez adott erőt. Ne vegyél füvet, és ne találkozz olyan emberekkel, akik szívják. Úgy könnyebb lesz. Hajrá.
2022. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
60%

"Abba szeretném hagyni mert csak a pénzt viszi, de mikor ott van előttem valahogy nincs meg a késztetés hogy aztmondjam hogy nem kell.


Orvosra nincs szükségem, mert nem tartok azért ott, de tudtok adni valami olyan tippet amivel kontrollálni tudom ezt?"


Az a baj, hogy nem érzed az ellentmondást a két mondatodban!

2022. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo, hogy szoktal ra?


Haverok bele vittek, vagy te magad neztel korbe a vilagban hogy kezeld a problemaidat?

2022. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2# Nincsen szükségem orvosra, mert a gondolkodásomat egyáltalán nem befolyásolja, inkább csak egy érzelmi kötelék van amit szeretnék megszüntetni.

Akkor aláírnám hogy szükségem van dokira ha már remegnék érte és minden pénzemet arra költeném. De amíg csak "érzelmileg" kötődök hozzá addig szerintem nincs szükség beavatkozásra csak valami praktika kellene hogy hogyan fedjem el ezt.

3# Magamtól. Amilyen rossz gyerekkort el tudtok képzelni, azt szorozzátok meg kettővel (Részeg szülők, ütöttek vágtak minket, éheztünk, folyton nézni a verekedést kettejük között, 16 évesen szőlőbe kapálni csak hogy a napszámomat odaadjam italra nekik, utcán aludni stb stb... És inkább oda menekültem hogy néha néha el tudjam engedni a problémákat.

2022. márc. 8. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

,,Nincsen szükségem orvosra, mert a gondolkodásomat egyáltalán nem befolyásolja, inkább csak egy érzelmi kötelék van amit szeretnék megszüntetni." - Ezzel azt állítottad, hogy befolyásolja a gondolásod és függő vagy, próbáld meg értelmezni, hogy mit is állítasz az idézet mondatban.

Azzal, hogy a gyerekkorodat hozod fel, mint legitimációt, az is csak az bizonyítja, hogy nem tudsz magad megbirkózni ezzel a problémával és csak a kifogásokat keresed.

A kérdésedre a válasz pedig, addig, amig nem vagy őszinte magadhoz és nem szembesíted magad a gonddal, akkor nem fogsz tudni leszokni. Már a kérdést is úgy tetted fel, hogy hemzseg az ellentmondássokkal. Ha másnak hazudsz az alapvetően természetes dolog, de ha magadnak, az már elég gáz.

2022. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha begyógyítod ezeket a sebeket magadban, lehet könnyebben le tudod tenni
2022. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!