Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2.napja beteg vagyok de...

2.napja beteg vagyok de eléggé, egyet megpróbáltam elszívni de hányingerem lett. Hogy lehetne megállni ha a betegség elmúlik hogy ne gyújtsak rá?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nikotinpótlás, sz. sz vareniclin terápia segítségével.
2022. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gyújtasz rá. A férjem 50-es évei közepén pont így csinálta. Beteg lett, néhány napig nem kívánta a cigit, s közben elhatározta, hogy akkor ő többet nem is fog szívni. És soha többé nem gyújtott rá.
2022. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet:


[link]



Ennek köszönhetem, hogy sikerült letennem, nagyon szépen levezeti, hogy miért hülyeség dohányozni. Nyugi nem betegségekkel akar elriasztani... Ha tényleg le akarsz szokni, akkor olvass bele, nagyon olvasmányosan van megírva, alig tudtam letenni, pedig finoman szólva sem vagyok egy könyvmoly. :)

2022. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rossz link:

[link]

2022. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3, #4!

🤣🤣🤣🤣🤣

Egyébként kérdező, akaraterő.

Most kapóra jön a betegség, nem kívánod, és nem is esik jól, ezt tekintsd első lépésnek a leszokáshoz.

2022. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2022. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta se gyújtottam rá még most se vagyok jól de már jobban mint voltam.
2022. márc. 12. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak így tovább!
2022. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!