Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizek napi 1 dob. Kb 10éve....

Cigizek napi 1 dob. Kb 10éve. Leakarom tenni de nagyon nehez konkretan szenvedek hogy n3m gyujtok ra. Csak a mai napnal jarok meg de nagyon sz.r. mas is jart igy ? Hogy birta ki?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Függő vagy és ez az elvonási tünet. Mennyiséget kell először csökkenteni és fokozatosan leszokni róla. Próbálj meg ellenni minél kevesebb szállal naponta és mondjuk heti szinten csökkentsd.
2022. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Első parnap még okes volt nálam. 1 hét után mikor rossz volt. Félév után is minden reggeli kávé mellet pangtam. Akaraterő kérdése. Nikotin tapasz állítólag tok jó, lehet kikene próbálnod.
2022. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eldontottem ma delben,hogy elfogyott es ma nem veszek ha mai napot kihuzom akkor ma egyaltalan bolt kozelebe se megyek. Holnap holnaputan itthon vagyok csak szerdan lesz melo. Remelem addig elmulik ez a szar erzes. Feszult ideges koncentracio kb aig van mosogatas kozben is a cigi jut eszembe meg allandoan raakarok gyujtani de en nem csokkentgetek mert eddig se sikerult ha tudtam hogy van 10.szalam mind a tizet elszivtam nem sporoltam vele. Tehat akaraterobol kell letegyem.
2022. márc. 13. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem lesz egyszerű. Ha akarod, meg tudod állni. Én már több mint másfél éve nem gyújtottam rá, de úgyanúgy hiányzik, és sokat gondolok rá, ha utcán cigizik valaki majd megőrülök. Szóval szerintem leszok ni nem lehet róla soha, csak nélküle élni.
2022. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvass bele ebbe a könyvbe, garantálom, hogy segíteni fog! Nagyon szépen és értelmesen leírja azt, amiben most benne vagy. Adj neki egy esélyt. :)


[link]


ALLEN CARR - Végre nem dohányzom!

2022. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 Mentalitás kérdése, ha lemondásként tekintesz, arra, hogy nem dohányzol, akkor persze, hogy szar, de ha meglátod az előnyét az egésznek és elkezdesz szánalmat érezni, azok az emberek irányába, akik még mindig a cigi rabságában élik az életüket, akkor nagyon könnyű lesz. :)
2022. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!