Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pénteken elszívtam egy egész...

Pénteken elszívtam egy egész száll cigit. Azóta rettenetesen kívánom a cigit. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Azelőtt néha-néha beleszívtam más cigijébe is, már sokszor próbáltam.

2022. márc. 15. 08:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nikotin.
2022. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a cigisek hiába állítják hogy nem függők, meg bármikor letudnának állni, a valóság az, hogy a cigi nagyon komoly függőséget okoz. Ne gyújts rá, mert nem lesz megállás.

Mondom ezt láncdohányos családból, akinek minden családtagja minimum napi egy dobozzal szív, de a napi 3 sem ritka. :) Mint bármely függőség, nem csak egy ember életét fertőzi meg, hanem az összes körülötte lévőjét is.

2022. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
A cigi boldogság hormont szabadít fel.
2022. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A nikotin függőséget okoz. A függőség ilyen. Ugyanezen okból ne próbáld ki a kokaint és a heroind. Ja, és a többi drogot sem.
2022. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bár nem nagyon értem, hiszen én is szívtam, nem is egyet de utánna nem igazán kívántam. Szerintem több kell mint annyi.


Ha egy után ennyire kívánod, akkor inkább hagyd, seperc alatt 2 dobozzal fogsz szívni per nap.

2022. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5-ös, az, hogy te nem lettél függő egy száltól az nem jelenti azt, hogy más sem lesz az. Magyarországon 800.000 alkoholista van. Ebből következik, hogy 8.900.000 nem az. Nem mindenki lesz alkoholista, aki iszik alkoholt, ahogy nem mindenki lesz nikotinista, ha elszív egy cigit. De van aki lesz. Ezek a függőségek már csak ilyenek.
2022. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6 Magyarországon 1 millió felett van az alkoholisták száma... Alkoholista alatt, az alkohol függőket értjük, akik nem tudnák elvégezni a napi teendőiket, ha nem viszik be a szervezetükbe az adott alkohol mennyiséget (igen, lehet alkoholista az ember úgyis, ha csak napi 2 doboz sört iszik, de ha nem tenné, nem tudna normális életet élni)

Ezt azért mondom mert itt nem feltétlenül árokban fekvő emberkékekre kell gondolni, hanem lehet akár egy magas beosztású hivatalnokra.

2022. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tetszik a szertartás.
2022. márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Noh mi a helyzet?????
2022. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember így szokik rá.
2022. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!