Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik hülye találta ki a...

Melyik hülye találta ki a cigarettát?

Figyelt kérdés

És ha már itt tartunk mire jó?

(Tudom, hogy semmire, de mégis van aki szívja. Miért szívja?)


2010. szept. 13. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
ez egy jókérdés. valaki olyan, aki a pénzt jobban szereti, mint az emberiséget.^^ azért szivják mert egy bolond százat csinál... valaki elkezdte és a többi ment utána. amugy sztem ez már elég ősi szal nagyon régen is dohányoztak az emberek.... még az ókorban is sztem..
2010. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az igaz, de az nem cigaretta volt, hanem valami más. És azt se függőségként, hanem esetleg szertartásokkor. (pl. indiánoknál békepipa)
2010. szept. 13. 18:35
 3/23 anonim ***** válasza:
Én! Beszoltál?
2010. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
jaja. az igaz^^ sztem hülyeség. neszívd.
2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az egyik hülye majom majmolja a másik hülye majmot.

Indoklás: az első pár szál ciginél (pláne az elsőnél) függőség még nem játszik, mégis rágyújt az ostobája.

2010. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Morfologus ***** válasza:

[link]


Ja, utolsónak: ostoba az anyád!

2010. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Fáj az igazság?

Gyújts rá egyre, aztán lehiggadsz.

2010. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hmmm...

A wikipédián írták:


"A cigaretta napjaink talán legveszélyesebb és legtöbb halálos áldozatot követelő legális élvezeti szere (az áldozatok száma Magyarországon évente 28 ezer)."


Elgondolkodtató, nem?

2010. szept. 14. 14:41
 9/23 Morfologus ***** válasza:
Ha a cigit ennyire ártalmasnak találjátok, akkor nézzünk szét egy kicsit...ne egyél sok cukrot meg csokit mert elrohadnak a fogaid, ne egyél zsíros ételeket mer magas koleszterin szintet okoz, ne igyál alkoholt mert árt a májnak, sok szoláriumozás/napozás börrákot okoz, sorolhatnánk...ha zavar a füst állj odébb.
2010. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem eszek túl sok cukrot, csokit, nem eszek túl sok zsíros ételt, nem piálok, nem szoláriumozok, (Még valamit?) de a füstöt a cigizők miatt gyakran belélegzem, és ha arrébb állok, akkor is odajön valaki cigizni :S
2010. szept. 14. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!