Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1500 slukkos Elf bar ha...

1500 slukkos Elf bar ha elfogy 4 nap alatt, az azt jelenti sokat szívom?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, utálom a cigi ízét, de az elf nagyon bejött, tök fincsi ízek vannak. 2% nikotinost veszek (környéken nem lehet mentest kapni). Ez így mennyire káros, ha mondjuk 4 nap alatt kifogy az 1500 slukkos majd tartok 3 nap szünetet és megint veszek egy 1500-ast? Magyarán heti 1x veszek egy 1500 slukkos elfet.

2022. márc. 19. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Még nem vészes, de úgyis lefog csökkenni a 3 nap szünet nullára
2022. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Az tobb mint 6 doboz cigi, ha egy normal cigit 12 slukkosnak szamolok, es a nikotin tartalma is nagyobb, ami elobb fog fuggoseget okozni. Szoval ja, eleg sok 3 napra.
2022. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem 8-10 órát bír egy 1500as elf. Állandóan szívtam kb, csodálkozok is ha valakinek több napot bír ki. Ezért is van inkább rendes ecigim, dl-ezek vele. Napi 15-20ml liquid megy ki belőle. Az elfbarok lehet csak nekem voltak úgymond hibásak. Az ízük miatt szívtam én is, nagyon szépen átadják az ízt.
2022. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó nem hiszem, hogy hibás lenne, sokkal inkább hasmisítvány. Az 1500 slukkos minimum 2 napot ki kell bírjon, akkoris ha kb állandóan szívod. Tesóm nagy cigis volt, most elfezik, de még neki is kibírja a 2 napot, pedig anno napi 1 doboz cigi simán elment. Nekem 4 napot is kibír, mert azért nem szívom egésznap. Azt javasolnám neked, hogy szkenneld be a QR kódot, ami a csomagolás oldalán van, az alapján egyértelműen kiderül, hogy eredeti-e.
2022. márc. 23. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!