Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 4 nap után hallkabb lett a...

Ha 4 nap után hallkabb lett a fülsípolás az azt jelenti hogy teljesen el fog tudni múlni?

Figyelt kérdés

Első 4 napban olyan idegesítő volt hogy még gépezni se volt kedvem,5.napnál már akkor se zavar ha fekszek,remélem így folytatódik.

Egy fülben van és mikor magasabb a vérnyomásom jobban hallom

Amúgy sok fülzsírom is van,mert hajlamos vagyok a túltermelésére,legutóbb mikor voltam kimosatni olyan adag jött ki,de most még nem szeretném kimosatni mert érzékeny,kicsit fájdogálós még,úgy gondoltam hogy jobb hagyni pihenni és regenerálódni.


Ami után kezdődött a sípolás,hogy 3 napot sorozatba hallgattam zenét 1-2 órát,igaz a hangerő az 50%-ot se érte el de nincs hozzászokva ehhez a fülem,mert általába ha tartottam egy hallgatós napot,utána mindig pihentettem pár napot


2022. jan. 31. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, csak megszoktad.


Használj fülsprét, az segít oldani, ürülni a zsírt.

2022. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sokan azt írják nekik hetekbe hónapokba telt mire megszokták,erős idegzetem van ha nekem pár nap alatt sikerült

De remélem tényleg nem képzelem be. Akármennyire próbálok rákoncentrálni, már nem olyan hangos.De majd meglátjuk ha kimosatom

2022. jan. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!