Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Labori vérvételen ki mutatja...

Labori vérvételen ki mutatja ha dohányzom? Ha igen akkor van rá lehetőség hogy kiürüljön a véremből gyorsan valahogyan?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen laborvizsgálatokat írtak elő...???


Egyébként nem mutatja ki.

2022. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem hülyék a szüleid
2022. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hehe. Otthon laksz? Ha igen, akkor minden valószínűség szerint nem a véredből derül ki, hanem érződik a cigiszag a ruháidból is. Aki dohányos, az ezt nem nagyon tudja eltitkolni.
2022. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már rég tudják a szüleid csak nem szembesítettek vele.
2022. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: szeritnem is rég tudják a szülők...


abszolút érződik, már a lehelletből, ruhából...

2022. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt általában nem egy rutin vérvétellel állapítják meg, és maximum életbiztosítási ügyekben szoktak ilyet csinálni.


Én hallottam egy ismerősről, akinek volt egy életbiztosítása, ami 20 milliót fizetett volna tartós rokkantság esetén.

Az illető kapott egy szívinfarktust, de a biztosító nem akart fizetni, mert szerintük valótlanul állította, hogy nem dohányzik.


Csináltak valami vérvételt, amiből bebizonyosodott, hogytényleg dohányzott, és bukta a 20 misit, és rokkant is maradt.

Hiába mentek bíróságra, a bíróság is a biztosítónak adott igazat.

2022. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima vérvétel nem, csak speckó mutatja ki.
2022. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19-22 éves korom között (igaz, akkoriban még semmilyen nemdohányosokat védő törvény meg irodai dohányzást tiltó rendelkezés nem volt, vagy ha volt, maga a hatóság se vette komolyan) naponta dolgoztam olyan helyen, HATÓSÁGNÁL ahol gyakorlatilag szinte mindenki dohányzott körülöttem (tengerbe állt a dohány, olyan helyen... és ingyen volt), bármikor rágyújthattam volna... sokszor agitáltak is, de sikeresen ellenálltam (engem ez soha nem vonzott)... de anyu simán "levette", hogy már megint dohányoztak körülötted, ugye? Szóval ez hülyeség, hogy ezt valaki nem veszi le... max. nem mondja, nem teszi szóvá...
2022. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!