Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogy tudtok cigit venni,18...

Ti hogy tudtok cigit venni,18 éven aluliak?

Figyelt kérdés
Minden dohányboltban elkérik a személyimet. Eddig még csak 2x volt szerencsém egy olyan helyen, ahol van egy 50-60 év körüli eladónő. Ő soha nem kért tőlem semmit, mindenféle gond nélkül tudtam tőle cigit venni :D :D csak hát ugye az a baj h nem tudom h o mikor melyik nap mettol meddig van ott, es tobbszor is volt h egxy ilyen fiatal csajba "botlottam bele" az meg mindig kikuld. Dohanyzas ellenesek valaszait nem kerem! Koszi ;)

2016. jan. 2. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát engem rendszeresen megkérnek a kis ecsethajú nyikhaj gyerekek,hogy vegyek már egy cigit nekik. így tök random, ismeretlenül az utcán odajönnek hozzám.

volt már,hogy vettem nekik, főleg hogyha normálisan kértek meg.főleg mivel kiváncsi is voltam milyen egy dohánybolt belülről..:D

de utána olvastam,hogy ez igazából büntetendő, és hogy engem is megbüntetnének mert megvettem és odaadam nekik.. azóta inkább nem veszek ha megkérnek.

de szerintem ez is bevált módszer lehet a fiatalok körében

2016. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
Akkor hagyjuk az elveimet, legegyszerűbb, ha megkérsz valaki egyetemista külsejűt, hogy vegyen neked, max egy szálra letarhál, viszont tuti nem fog akadékoskodni, meg ha jófej, akkor inygen is megcsinálja.
2016. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Odaállok a dohánybólt mellé, és ha jön valaki a boltba akkor megkérem, hogy vegyen. De mindig csak fiatalokat kérek meg, vagy hajléktalanokat, ők mindig megveszik.
2016. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!