Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros a szívre a 0 nikotinos...

Káros a szívre a 0 nikotinos e cigi?

Figyelt kérdés
Nagyon enyhe velem született szívbetegségem van. A kardiológusom azt mondta, hogy a rendes cigit mindenképp kerüljem.

2022. ápr. 4. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Az e cigi nem káros erre
Káros
Nagyon veszélyes rá tilos szivni
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha jót akarsz magadnak semmit se szívj.
2022. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából konkrétan szórakozásból venném. Én alapvetően nem cigizek. Viszont néha amikor ismerősökkel eljárunk szórakozni elszívogatnám. Mert ízesitett. Ezért választanék 0 ásat. És kizárólag max heti 2 alkalommmal használnám. + rövid távon. Nem több évig. Igazából megvenném használnám vagy fél évig vagy 1 évig és ennyi. Csak így fiatalként hülyéskedni. És emiatt kérdezem mennyire káros hosszú távon ez?
2022. ápr. 4. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak rövid távon használnád miért azt kérdezett milyen a hosszútávú hatása?
2022. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Számomra a fél év meg 1 év már hosszú távú. Az a lényeg a szívemet eléggé féltem tőle és nem tudom van e benne bármi ami károsítaná.
2022. ápr. 4. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad hogy" + rövid távon.".Mindegy is.Az biztos hogy segíteni nem segít de jóval kevesebbet árt egy normál ciginél.De ha már ott voltál a kardiológusnál miért nem kérdezted meg hogy mi a szitu az elektromos cigivel?
2022. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!