Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első cigitől fogok szédülni?

Első cigitől fogok szédülni?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egy 2%-os pink limonade elfet.Soha nem cigiztem semmilyen formában előtte.Mennyire várható hogy rosszul leszek?Vagy mennyi ideig leszek utána rosszul?Ezt úgy értem, hogy beleszívok és beszédülök, utána még 20 perc múlva is szédülni fogok egy szívástól?
2022. ápr. 7. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Én már elszívtam egy 10-et életemben (csak akkor szivok amikor már tele van a f@szom mindennel) és az elsőnel sem volt semmi bajom. Elfet is szívtam már egy buliban, de a rendes cigi "erősebb". Egyszer szedultem be cigitol az valami töltött cigi volt, amit havertol kaptam de nem akarom tudni hogy mi volt benne
2022. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet dohányboltban venni? Vagy csak rendelni lehet? Amúgy vagy igen, vagy nem. Én ritkán cigizek, csak ha nagyon nagyon ideges vagyok, én szoktam szédülni tőle.
2022. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a francnak szívod ezt a szart?nem kell a divat után menni
2022. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pár szívástól egyáltalán nem voltam rosszul, meg lazán tekert száltól sem, viszont volt olyan bolti, amiből elszívtam egy szálat és utána egy órán keresztül minimum elég szarul voltam. Nem cigiztem amúgy sosem rendszeresen és őszintén nem is tetszett annyira, hogy rászokjak.
2022. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem volt az első száltól.
2022. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom az első száltól.a második már nagyon jól esett.
2022. ápr. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2022. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!