Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szívtatok már fel orron...

Szívtatok már fel orron keresztül fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy vannak egyes fájdalom csillapítók, amiket ha felszivsz felaprítva elszédülsz /jól érzed magad.

Ilyen van?



2022. ápr. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
És a seggedbe már dugtál fel diannás cukrot? Azt hallottam, hogy eléggé be lehet baszcsizni tőle. És olcsón. :D
2022. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen de nincs értelme. A különböző színű porok (drogok) erőteljes dopamin robbanást okoznak az agyban. Ezért van flesse nazálisan szívogatva.

A gyógyszerek is megjönnek úgy is ha felszívja az ember, de nincs semmi különös hatás. A benzók pl csak letompítanak, vagy az opiátos fájdalomcsillapítók sem okoznak flesst. Kb ugyanolyan a hatásuk mintha megenné az ember, így nem éri meg felszívni vagy belőni őket.

2022. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
#1 vagyok. Senki ne próbálja ki, amit írtam!
2022. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig még nem ,de ezt olvastam ki fogom próbálni(:
2022. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!