Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges, hogy a puha...

Lehetséges, hogy a puha dobozos barna szofi jobban függősít, mint más cigik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de én ezzel kezdtem, és bármilyen más cigiből nem is nagyon szívok, nem élvezem annyira.

Édesanyám is ezt szívja, ő azt mondja, ha a puha szofi megszűnik, akkor inkább leszokik. (Én is kezdek így lenni vele, ha nincs a boltban, volt már, hogy nem is vettem, nem is cigiztem.)

Most meg a párom 1-2 napig az én szofimat szívta, és azóta ő is puha szofit vesz.

Más is tapasztalt hasonlót?


2010. szept. 15. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy "puha doboz"?
2010. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jesszus első, hol élsz te? Persze, hogy létezik. :9
2010. szept. 15. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Első csak arra gondolt meglátásom szerint hogy más megnevezést lenne célszerűbb alkalmazni.

A dohányföldeken használnak olyan vegyszereket amik az addiktív hatásra (függőség) vannak hatással szóval akár lehet ez is de sose tudjuk meg.

2010. szept. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A puha dobozos barna "szopcsit" szívok én is 4 éve már , és hiába veszek bármilyen másik cigarettát ami 10-0,8-10-es , nem jó , sokkal gyengébbnek érzem , meghalok ha nem kapok szopcsit a boltba , képes vagyok elmenni másik városba venni , csak hogy azt szívhassak ! Van ez , de amúgy igazad van ! Semmi más nem hasonlítható hozzá ;) ááá
2010. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!