Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a barna foltok a cigi szűrőn?

Mik a barna foltok a cigi szűrőn?

Figyelt kérdés
Hello, 16/f vagyok, kb 2,5 - 3 éve dohányzom és régebben (kb. 2-3 hónapja) láttam a szűrőn ilyen barna pöttyöket, ezek eltűntek azóta, most a mai napon pedig a cigi végénél ahogy meggyújtom és szívom, folyamatosan ott vannak ezek a szarok. mik ezek?
2011. szept. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor dohányozni kezdtem, egyszerűen azért van így, mert összenyálazod a szűrőt.
2011. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, már kicsit megijedtem :D az első dolog amit kiadott erről a google hogy: szájrák így meg úgy.. elkezdtem kicsit parázni :S :D kösz
2011. szept. 19. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
12.5 éves korod óta cigizel? Jézusom, de te tudod, én is dohányzok, de ilyen korán hogy lehet elkezdeni...Na mindegy, mindenkinek a maga döntése, én most mentem és elszívok egy cigit:D
2011. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom..Nagyon buta vagy! Biztos,hogy 2,5 éve dohányzol??? A cigaretta vége azért barnul be,mer szívod..És azért jelennek meg pici pöttyök,mer nyálasabban szívod.Ne téveszd össze mással.Ezt szívni kell :))
2011. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Matthew001 ***** válasza:
A szűrőbe a káros anyagok kerülnek, meg ha belegondolsz,ha meggyújtasz egy papírt, először elbarnul, majd szenesedik. Mivel a szűrő nem ég csak átmegy rajta a levegő, csak megbarnul. A cigi végén a barna rész... hát 2 éve dohányzok és mindig ősztől tavaszig tart. Szerintem bepárásodik a cigi vége. Érted, a vége izzik a levegő meg hideg. Szerintem ez az oka.
2011. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!