Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mások is tolják titokba a...

Mások is tolják titokba a cigit kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én nem tudtam letenni barátnőm kérésére sem, bár igaz hogy sokkal lejjebb vittem. De azért a napi 1 kell, de nem tudom hogy meddig lehet az ilyet titkolni. Ha kiderülne hogy még mindig nem váltam meg tőle, akkor nagyon kiakadna.

Mások vannak ugyanígy? :D



2022. ápr. 17. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Exem volt ilyen. Mondjuk ő hiába tagadta, éreztem rajta mindig. Nem emiatt szakítottunk, de zavart. Az is, hogy rongàlja az egészségét, az is, hogy büdös tőle, és az is, hogy hazudik.
2022. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem szép dolog ez. Mindenben őszinte vagyok vele, kivéve ezt mert rámenne a kapcsolatunk őt ismerve. Zavar hogy titkolnom kell előle, de nem tudok mást tenni. Már mondtam neki, hogy nem tudom ezt csak úgy egyik napról a másikra letenni de nem fogadta el és azonnali leszokást követelt tőlem. Ennek 2 hónapja. Folyamatosan vittem lejjebb de egyenlőre ennél jobban nem tudom.
2022. ápr. 17. 01:23
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos nem titkolóznék a párom előtt. Ha nem tetszik neki akkor lesz más, aki elfogadja. Mindig őszinte voltam ezzel kapcsolatban is, és azt is elmondtam hogy nem szoknék le senki hatására, mert ez nem lehet más döntése, csakis a sajátom lehet. Ha egyszer leszokok, az nem külső kényszer miatt lesz.

A jelenlegi párom nem dohányzik, én igen. Nem titkolom.

2022. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

"Ha kiderülne..."

Miből gondolod, hogy nem sejti a dolgot?

Csak ti cigisek hiszitek azt, hogy fél perc alatt kimegy a szaga a ruhátokból.


Nemigazán ismerem, hogy mivel lehetne a dohányfüggőségetekről leszoktatni titeket, de talán, ha van valami olyan dolog, ami annyira elterelné róla a figyelmedet, hogy nem jutnál el a cigaretta meggyújtásáig.

Például: kerékpározás, rejtvényfejtés, űrhajóhegesztés, fotózás, vagy bármi, amire annyira koncentrálsz, hogy megfeledkezel a cigiről.

Valami, ami nem lesz unalmas egy óra múlva és másnap sem.


[link]

2022. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#4 sajnos ez nem egy olyan dolog amiről mondjuk a kerékpározás eltereli a figyelmet. Vannak hobbijaim amiket örömmel csinálok, de a dohányzás mégis jelen van az életemben.

#3 igazad lehet. Az volt a célom, hogy amíg teljesen le nem jövök róla, addig titokban csinálom aztán tényleg vége. De egy ideje ennél jobban nem tudom levinni. Talán elmondom neki még ma :/

2022. ápr. 17. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Pedig sokall könnyebb végleg letenni mint ha állandóan ráakarsz gyujtani és annál jobban kivánod.

Hidd el a saját érdekedben hogy jobban jársz ha leteszed.

Én se foglalkoznék olyan emberrel aki bagózik.

De azt furcsállom hogy ő ezt nem veszi észre, mert aki nem szívja mindent észre vesz.

Egyszerűen nagyon érződik az a büdös szag.

2022. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem fair tőle. Amikor megismerkedtetek, nem tudott róla, hogy cigizel? Ha tudott, akkor miért ment bele a kapcsolatba? Azt remélte, hogy majd megváltoztat? Milyen alapon? Egyszerűen nem értem.
2022. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 de igen és azt követelte hogy rögtön tegyem le, miután összejöttünk. Addig is megemlítette párszor, hogy nem kéne de nem gondoltam volna, hogy utána ilyen komolyan fogja venni.
2022. ápr. 19. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ott hagynám az biztos! Az elejétől fogva tudta, hogy dohányzol. Nehogy már meg akarjon változtatni. Ha pedig nem tetszik, lépjen le. Neki van olyan szokása, amit nem szeretsz?
2023. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!