Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan érdemes elektromos...

Honnan érdemes elektromos cigarettát, és hozzá való nikotinmentes liquidet, aromát rendelni? Kezdésnek melyik eszközt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Korábban dohányoztam, de jó ideje már nem szívtam egy szálat se. Az érzés viszont hiányzik, de a rendes cigarettára nem szeretnék visszatérni. Szeretném kipróbálni az elektromos cigarettát, de nem tudom, honnan érdemes rendelni, ami minőségi, megbízható felület, illetve melyik nikotinmentes termék a legjobb. Tapasztaltabbaktól szívesen fogadok ötleteket.

2022. ápr. 20. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
En osinten nem ajanlom, mert attol, hogy nincs benne nikotin kb ugyan olyan karos csak nem szoksz ra. De ha meg vagy gyozodve, hogy ez a legjobb mod arra, hogy kockaztasd az egeszseged en kezdesnek valami eleaf e-cigit ajanlok(na vapet nezz, mert az mar mas mint a cigi azt inkabb vizipipahoz tudnam hasonlitani) liquidnek meg az elejen 10 ml-t vegyel es azokkal kiserletezz. A dohany izu meg nem fog a cigihez hasonlitani:)
2022. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, azon kívül, hogy a dohány ízű nem hasonlít a cigire, igazat nem nagyon mondtál.

Nem ugyanolyan káros, sőt, mentesen még csak az érszűköleti problémák se léphetnek fel (nikotin híján).

A vape nem más mint az ecigi, konkrétan ugyanaz csak angolul. Amire te gondolsz az talán a vaporizátor, abból van pár ami vizipipára hasonlít, de nem mindegyik. Mindegy is, azt fűhöz szokás használni, itt irreleváns felhozni.

2022. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masodik, az ecigi az szajrol tudore szivjak a vapet egybol tudore
2022. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azaz MTL és Dl? A két szó továbbra is ugyanaz, két nyelven.
2022. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem a dohányzás érzése hiányzik neked hanem a nikotin. Az agyad még mindig vágyakozik utána. Velem is így volt.

Én nikotinos liquidet szívok. A mentes annyit ér mint halottnak a csók attól nem lesz jobb.

Én azt mondom, vagy rendelj nikotinos liqvidet vagy ne rendelj semmit.

2022. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 45évig cigiztem napi 30-35 szálat. Simán leszoktam. Vivo e-cigit vettem vivo liquiddel először gyenge nikotinost kb 2 hét utána 0%-os izesítettet . Ennek már több éve, nem is kivánom a cigit fejbe dől el. Egyébként nagyobb dohány boltokba kapható minden.
2022. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!