Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kik szívnak manapság vékony...

Kik szívnak manapság vékony cigit?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok kik veszik ezt a fajtát, mert kb senkinél nem láttam még
2022. ápr. 21. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik az ilyet szeretik. Nem egy kimondottan gyakori dolog.
2022. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most már egyre több pasi is
2022. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Történelem tanárom szívta, ő férfi volt. Én mostanában rajta kívül senkit nem láttam.
2022. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam egy-két embert látni az utcán, de nem tudom bekategorizálni hogy fiatalok vagy idősek, nők vagy férfiak, nem is lehet szerintem. Az szívja aki ezt szereti. Én pl ezzel kezdtem, de csak egy dobozzal szívtam ilyet, utána már rendeset.
2022. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Két barátnőm dohányzik, az egyikük ilyet szív. Ráadásul mindketten rém gyenge cigit vesznek. Én utálom ezeket a vékony és gyenge cigiket.

N

2022. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok olyan pasit láttam akik sportemberek ,edzenek ,mellette vékony cigit szívnak.
2022. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az szívja akinek tetszik, nincs erre semmi szabály, hogy csak ezek vagy azok. Én is szívtam ilyet még régebben, asszem Winston volt. Nem rossz, de a sima cigiket jobban szeretem.
2022. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem két kollégám szív vékony cigit, az egyik középkorú, a másik nyugdíjas már, mindegyik nő.
2022. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenfajta cigit gyengeelméjűek szívnak.
2022. dec. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!