Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzástól köhögés, nyák?...

Dohányzástól köhögés, nyák? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy éve nagyon kevésszer sokszor reggelenként(de nem mindíg) nyákot köhögök fel persze piciket ( átlátszós szilárdabb zselatin szerű) 4 éve dohányzom az első évben 4-5 szálat szívtam most már olyan 13 körül de akkor is van hogy csak 4-5 darabot 1 nap.


Olyan 2 éve már ha messzebbre futok nem bírja úgy a tüdőm mint akkor(ez érthető nyilván)

Ha például futok valahova utána elkap egy kisebb köhögési roham és jön fel nyák ezután elmúlik.


Pár napja már úgy óránként vagy félóránként egy picit köhögök,mintha érezném hogy ki kéne köhögnöm onnan megint valami nyákot vagy valamit de nagyon picit jön fel vagy fel se jön.


Nagyon félek hogy valami komoly betegségem van, valaki esetleg sejthet valamit hogy mi lehet ez?


22/f



2022. ápr. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Lehet allergiás vagy valamire.
2022. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivizsgálás nem ártana, de a dohányzást addig is hagyd abba!
2022. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nézzük csak. Dohányzol, és köhögsz. Mitől lehet? Szerintem a dohányzástól, de ez csak egy tipp.
2022. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel alapból is le szeretnék szokni így remélem miután abbahagytam ezek a "tünetek" eltűnnek
2022. ápr. 25. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki van zárva. A dohányzás jót tesz a szervezettel. Ne hogy abba hagyd.
2022. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem hinném, hogy komoly bajod van, nekem már évek óta van ugyanilyen köhögésem. Néha erősebb mint most neked, néha csak sima köhögés slejm nélkül. 13 éve cigizek, 27/l
2022. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzás mellékhatása
2022. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyanok vagytok, mint Laár András jelenetében a kovboj, aki a saját lábát lövi, és panaszkodik, hogy "jajj de fáj nekem a lábam"


https://www.youtube.com/watch?v=SFh8IpnohyM

2022. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!