Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig fogok köhögni körülbelü...

Meddig fogok köhögni körülbelül 7 hónap cigizés letétele után?

Figyelt kérdés

Júliusban kezdtem nyár végéig alig 2-3 szál aztán rákattantam, narancs pall mall, illetve narancs ld töltött cigit szívtam/szívok

Nyár vége óta kb 1 doboz simán elmegy

Mostmár elegem van az egész napos köhögésből krákogásból unom hogy folyton krákognom kell

Ha most leteszem mennyi idő körülbelül míg abbamarad?

Elég fogékony vagyok a légzőszervi betegségekre+ több mint 10 féle növény allergiám van nyáron pusztulat van rajtam

Voltam hétfőn tüdőszűrőn (munka miatt ) azon látszódik fog ha valami baj van nem? Kb 3 hónapja hogy ennyire köhécselek már+ a reggeli slájm felköhögés

Nyilván nem tudtok pontos isőt mondani nem is ezt kérem csak hogy kb pár nap esetleg hét vagy akár hónapra számítsak

Köszönöm a segítséget



2021. jan. 20. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudoszuron nekem nem latszott.

Amugy kb 2 het, mire kitisztul nagyjabol.

2021. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen betegséged volt amit nem mutatott ki?

Amúgy a köptető jó ötlet?

2021. jan. 20. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig, 7 hónap az semmi. Fokozatosan enyhül majd, nem egyik napról a másikra marad abba. Legföljebb pár hónap.
2021. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára jobb lesz.
2021. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, a kátrány nem latszott a felvetelen, normalis, egeszseges tudom van meg igy is. Munkahoz kellett szinten.
2021. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!