Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy Iqos? Illetve milyen heetsek kaphatóak hozzá dohányboltban?

Figyelt kérdés

Még amikor bejött az iqos, akkor próbáltam, de nem akartam áttérni rá. Nemrég beteg voltam és nagyon fájt a tüdőm, ezért nem cigiztem egy hétig viszont hiányzik a cigizés. Amikor már jobban voltam próbáltam sima cigit szívni, de nem bírom elszívni, most elf bart szívok de hosszútávon nem szeretnék ennél maradni. A Glot próbáltam, de szerintem borzalmas íze van ezért gondoltam az iqosra.

Milyen árba vannak a készülékek, illetve lehet még a 2.4es változatot kapni? Illetve, milyen heetsek kaphatóak hozzá?


2022. ápr. 30. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Icost nem tudom, de betét

Inmedió és Relay újságosban 1.390 Ft.

Nikotinos és mentes is sokféle ízben.

2022. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg van akció, az Iqos 3 duo és a 2.4Plus most 12990.
2022. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Üdv! Ez az akció a dohányboltokban van jelenleg? Mert én is gondolkodtam hogy veszek egyet.
2022. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, amelyik Iqos árusító hely is és van raktáron. Most vettem meg a 3 duo-t én is ennyiért dohányboltban.
2022. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm a választ!
2022. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez az akció még most is van?
2022. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!