Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi időbe telik rászokni a...

Mennyi időbe telik rászokni a cigire?

Figyelt kérdés
Az első cigi kb mennyi idő múlva éreztétek hogy na igen rászoktam?

2022. máj. 6. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor unatkozol és eszedbe jut hogy cigizhetnél is unaloműzésképp, ott kezdődik általába. És ott végződik hogy jó pár doboz úgysemszokokrá, vagy "csak buliba cigizek" után rájössz hogy megbolondulsz a bagó nélkül. 4 éve cigizek, NE CSINÁLD! Ha napi 1 dobozzal szívsz el, kb 60 ezret költesz csak cigire egy hónapban! És én nem is tudok megállni 1 doboznál! Leszokni pedig nehéz, akkor is ha van akaraterőd. Ha jót akarsz magadnak nem cigizel, nem menő és csak rossz oldala van...
2022. máj. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen 5-6 szálat szoktam elszívni általában de csak suliban, otthon meg hétvégén nem cigizek. (max este ha ki tudok lógni) akkor már rászoktam?
2022. máj. 6. 14:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ezt kb egy hónapja
2022. máj. 6. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem biztos.
2022. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Én még középiskolában kipróbáltam, mert ugye egyszer mindent ki kell próbálni... és kb ott napi 4-5 szálat szivtam el, de itthon semmit. Igy ment ez kb pár hétig, és annyi, nem cigiztem tovább.

Mostanában ha elmegyek diszkóba, szívok el jó pár szálat, meg esténként néha jól esik egy két szál. Ez megy kb 1 hónapja, de ha nem szívok 3 napig se lesz semmi bajom.

Van aki nem bír rászokni, van aki nem bír leszokni.

2022. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Olyan nincs, hogy valaki ne tudjon rászokni.

2022. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben lesz, hogy két éve cigizek és nem mondanám, hogy annyira nagyon rászoktam. Ha úgy van egy-két hetet is kibírok nélküle, ráadásul azóta tartom a napi maximum 2 szál limitet. Van hogy eszembe jut, hogy jó lenne rágyújtani, de nem annyira kibírhatatlan és égető a vágy, hogy azonnal kirongyoljak az udvarra és rágyújtsak. Általában társaságban szoktam, ott valamiért nagyon jól esik. Talán egyszer megváltozik a véleményem, ki tudja, de szerintem ez is csak fejben dől el, mint minden más.
2022. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7 Persze, hogy fejben dől el, viszont a cigi megváltoztatja a gondolkodásod, ha úgy tetszik megváltoztatja a játékszabályokat.

Rossz olvasni, amit írsz, mert én is pont igy voltam vele, mint te és igenis eljött az az idő, amikor ,,muszáj" volt cigiznem, szerencsére sikerült kapcsolnom...

2022. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még nem biztos hogy rá szoktál, de ha vagy annyira h*lye hogy folytatod, garantálom hogy rá fogsz. Nincs olyan, hogy valaki ne tudna rászokni.

Max magaddal hiteted el, hogy nem fogsz. És a rászokás nem úgy megy hogy egyik pillanatról a másikra. Most például unalmadba elszívsz 2 szál cigit, ezt csinálod pár hétig vagy hónapig aztán megfogsz bolondulni nélküle.

2022. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!