Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdek raszokni a cigire,...

Kezdek raszokni a cigire, birom egyelore, de valami megoldas nincs erre gyorsan? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Szoval alapbol nem dohanyzok csak tarsasagba haverokkal, alapjaraton 1-2hetente jartam el iszogatni, akkor elment mindig egy este alatt 4-5 szal, es nem is hianyzott egyaltalan alapbol, azonban az utobbi idobe igen stresszes vagyok, ezaltal tobbet is jarok el inni, es tobbet is szivok. Emelett pedig neha munkaba is snusszoszgetek a stressz csokkentese miatt, es most mar kezdek ideges lenni, remegni amikor nikotin nelkul vagyok… birom, de nagyon nehez, bar mar tegnap ota tart es ma mar kicsit jobb lett.

szeretnek raszokni is


2021. jún. 5. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Miért szeretnél rászokni?
2021. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy nem, azt akartam irni, hogy NEM szeretnek raszokni semmikeppen
2021. jún. 5. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ritkítsd majd hagyd el egy időre ezeket az alkalmakat. Keress más módját a kikapcsolódásnak, a stressz levezetésének.
2021. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
HA remegsz szívj el egy szálat, jobb lesz utána, nincs ezzel semmi gond.
2021. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Dehogyis nincs! Ez már a rászokás! Talán ezen a ponton ahol a Kérdező van, még könnyedén vissza lehet fordítani a folyamatot, de egy kis akaraterő kell hozzá.
2021. jún. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Vagy abba hagyod, vagy kegyetlenül rászoksz és aztán a napi 1 doboz minimum elfog menni.

Még most letudod tenni, de minél később fogsz neki annál nehezebb.

" most mar kezdek ideges lenni, remegni amikor nikotin nelkul vagyok… birom, de nagyon nehez "

Ez csak rosszabb lesz napról napra.

2021. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, azota mar jobb, eros vagyok, birni fogom😃
2021. jún. 6. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Szuper :-) Keress valami alternatív stresszcsökkentést, pl. rágózás vagy akármi.
2021. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2021. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nehéz rászokni a cigire: ha napi 5-6 szálat elszívsz, utána kívánni fogsz többet, ha tényleg rá akarsz szokni akkor csak annyit tegyél, hogy mindig gyújts rá, amikor kívánod, utána nem fogsz tudni meglenni nélküle. Mielőtt rászoknál tedd fel magadnak a kérdést: kell ez neked? Ha igen, akkor csak ennyit kell tenned.
2021. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!