Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik dohányhevítőt válasszam?

Melyik dohányhevítőt válasszam?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok veszve. Jól érzelmezem, hogy a különböző fajták egyáltalán nem kompatibilisek egymással? Piros Luckyt szívok, arról szetetnék átállni. Régen szerettem a pattintós cigiket is. A Lidl-ben kapható nikotinmentes rudak melyikkel működnek?


Köszi ha válaszolsz!


2022. máj. 8. 15:30
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! A Lidl-ben kapható nikotinmentes hevítőrudak az IQOS készülékekkel kompatibilisek, ahogy a Heets, Foozz, Unicco, Healcier, Anita hevítőrudak is. Egy kis ismertető:

Az IQOS készülékben penge van, ebbe kell beleszúrni úgymond a dohánytöltetet. 13 slukkra elég egy dohánytöltet, és a hevítőben lévő töltöttség. Sokféle mentolos íz van. Kicsit szárítja a torkot a Heets. ' töltéssel 1-et, Duo készüléknél 2 szálat tudsz elszívni.Speciális kefével és pálcikával kell takarítani elvileg dobozonként. 15-20 ezer a készülék.

Van a Neo dohánytöltet, az csak a Glo készülékkel kompatibilis. A Globan nincsen penge, nincs limitálva a slukkok száma, a hevítés 4 percig tart, egymás után lehet többet is, sok gyümölcsös ízű töltet van hozzá, viszont az én véleményem szerint borzalmas íze van és büdös. Ezt is kell takarítani, azt hiszem a készülék most olyan 8 ezer körül van.

2022. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rengeteget segítettél! Akkor maradok az iqosnál.
2022. máj. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!