Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Köhögés a hevített dohánytól?

Köhögés a hevített dohánytól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben az az ötletem támadt, hogy kipróbálom a füstmentes dohányzást.A jelenleg forgalomban levők közül az olcsóbb terméket választottam. Vagy 3 fajta töltetet vásároltam hozzá, némi fórumos böngészés után. Egyiket sem bírom elszívni. Szinte csak a kocabagózás megy.

No, gondoltam akkor legyen a már elterjedtebb és drágább. Ugyanez a helyzet, ráadásul nem is ízlik.

Szóval, kedves felhasználók és próbálkozók! Ti voltatok már így? Szerintetek miért lehet? Tudom-tudom.. meg kell tanulni szívni.. De ez az életben eléggé megy már, pláne, ha a "meg" előtagot is használjuk.

Egyébként jelenleg sodrom a bagót. Nem számolom mennyi megy el, de az biztos, hogy kevesebb, mint egy doboznyi.

Köszi a válaszokat!

Szép estét kívánok mindenkinek!



2021. júl. 10. 21:18
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Neten lehet rendelni dohánymentes töltetet is, amiben teafű és mentalevél van, azt is ki lehet próbálni, szerintem jobbak, mint a Heets.

Köhöghetsz tőle amúgy, irritációt okozhat attól még, hogy nem füst, hanem pára.

2021. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!