Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet a cigi miatt vagyok...

Lehet a cigi miatt vagyok étvágytalan?

Figyelt kérdés
7 éve cigizem sajnos, most 25 éves vagyok, férfi. Alapból magad vékony alkatú vagyok, de az utóbbi időben kezdett el igazán zavarni hogy egy gereblyére jobban hasonlítok. Majdnem 185 centi vagyok, és mindössze csak 48-49 kg. Rosszul nem vagyok, egészségügyi gondom nincsen, viszont étvágyam sem. A dohányzás mennyire okoz étvágytalanságot? Elég erős dohányt szívok, napi 2-2,5 doboz elmegy sajnos. Segítsetek! Hízni és izmosodni szeretnék, de ehhez alapvető lenne hogy jó étvágyam legyen.
2022. máj. 24. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Okoz, nagyon sokan így próbálnak meg fogyni főleg régebben. Nekem is volt ilyen ismerősöm, de le is szokott róla sikeresen.
2022. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2022. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cigi mindenkinél étvágytalanságot okoz

Az a baj, hogy erős, izmos, egészséges férfinak akarsz látszani, de amig cigizel, ez nem fog menni, hiszen, ha cigizel nem leszel egészséges ebből nyilván az következik, hogy nem is fogsz egészségesnek látszani

El kell dönteni, hogy melyik neked a fontosabb

2022. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!