Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tapasztalt e-cigisek, melyiket...

Tapasztalt e-cigisek, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Gondoltam leszokok a cigiről és veszek egy e-cigit. Jó pár éve volt valami nagyon egyszerű e-cigim de nem volt meg sokáig, ha jól emlékszem valami Joyetech lehetett.


Pár órája már nézelődök közöttük meg ismerkedek különböző szempontokkal stb, és most találtam kettőt ami felkeltette az érdeklődésem de nem tudom melyik lenne jobb, szóval kíváncsi vagyok más véleményére akinek van már tapasztalata ebben.


Az egyik "Vaptio Cosmo 2 2000mAh"

[link]


Másik meg "Joyetech AIO Pro Box Kit 2100mAh"

[link]


Esetleg ha valaki tud ezeknél is jobbat ami még ebben az árkategóriában (max 13k) van akkor arra még kíváncsi lennék. Főbb célpontok amik érdekelnek engem az az hogy a porlasztót ne kelljen cserélgetni túl gyakran de ahogy néztem szinte mindegyiknél ugyanannyi idő mire cserélni kell, másik meg hogy ne csöpögjön belőle a liquid mert emlékszem az előzőnél az baj volt.

Nem lényeg az hogy mekkora gőzt csinál mert nem azért akarok venni ilyet, hanem hogy helyettesítse a cigit, amiből van hogy napi 10 szálat is elszívok, inkább csak érezzem hogy szívok valamit és meglegyen az öröm miatta. Nagy tankot sem érzem túl fontosnak, de viszont azt szeretném tudni még hogy dohány boltokban (akár vidéken is) tudok-e venni liquidet és nagyjából meddig tart mire elfogy, ha moderáltan szívom?



2022. jún. 1. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigiről szoknál át nem lenne jobb valami nem zárt podos eszköz? pl smok infix
2022. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem néz ki rosszul ez sem, csak nem látom hogy hány ohm-os.


egyébként miért lenne jobb az hogy zárt podos?

2022. jún. 1. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján a joyetech- et nem ajánlom.

A másik jónak néz ki de én jobban kedvelem a cserélhető 🔋-at.

2022. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Csak cserélhető akkus modot vegyél.
2022. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Smok Nfix (Infinix is jó, de ez jobb) Azért jobb a zárt pod mert jobban hasonlít a cigire, minimális karbantartással.

A podok jó sokáig bírják, legalábbis nekem, pedig nem keveset használom. Viszonylag olcsó is.

2022. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké ezekről a zárt podosokról nem nagyon hallottam még, ebben nem kell porlasztót cserélni vagy mi? mennyivel tart tovább?
2022. jún. 3. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem porlasztót cserélsz hanem az egész podot. De vannak olyanok is amiben cserélhető porlasztós pod van. Mindkettő egyszerűbb és olcsóbb verzió mint a kivehető akksis cuccok. Nem is értem miért ajánlgatnak kezdőnek olyanokat.
2022. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!