Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ég el mindig egyből a...

Papics kérdése:

Miért ég el mindig egyből a porlasztó?

Figyelt kérdés

Joyetech ego ayo d22 XL-em van.

Miután kicsomagolom a porlasztót, cseppentek bele 3-4 csepp liquidet alul felül, majd rátekerem a szipkára és utána a tankra az egészet amiben szinten van liquid. Ezután hagyom negyed óráig (most legutóbb hagytam legalább 20 percig) állni az egészet, utána beleszívok hármat kikapcsolt állapotban. Mégis elég. Mi kell még ennek? Egyszer, miután ugyanígy eléget 3 porlasztóm beleraktam a negyediket a liquidbe mérgemben, állt benne egy egész napot, utána nem égett el, csak köpködte ki a forró liquid cseppeket magából az e-cigi, és szét égette a számat… ezután tértem vissza a rendes cigire egy 3-4 évre, de most újra előszedtem, hátha mégis sikerülhet, de ugyan ez történik.



2022. jún. 8. 20:58
 1/1 Fulár ***** válasza:
100%
Volt olyan tankom ami folyton ezt jâtszotta.Lecseréltem egy mâsikra és egyből oké lett minden.
2022. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!