Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Végre véget érhet a Magyarorsz...

Végre véget érhet a Magyarországi Elf Bar őrület a tinik körében?

Figyelt kérdés

[link]


Hozzáteszem jövőre az egész EU-ban be lesz tiltva, szóval csak idő kérdése hogy teljesen eltakarítsák ezt a szart a forgalomból.



2022. jún. 15. 15:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Én 31 vagyok, én is ezt szívom és sok kollegam is
2022. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Ypszilon1980 ***** válasza:
24%
Dehogy ér véget, nem lesz ebből semmi. Az a gond csak, hogy jobban megszeretik majd a fiatalok, mint a sima cigit és ez szúrja egyesek szemét.
2022. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%

Fogyasztóként mit tudnak tenni ? Kikapják a kezemből hogy lefoglalva , aztán átkutatják a telefont hogy kitől vásárolhattam ? Vagy fogyasztó számíthat valamire ? csak mert már olyan hírek vannak hogy a birtoklás is illegális.


(F23)

2022. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Effektíve minden olyan termék, ami nem szabályozott nálunk, nincs áfa rajta, nem kapott gyógyszerészeti engedélyt, az illegális. Max elkobozzák és el kell árulnod hogyan szerezted. De most ha a kezedben egy ilyet meglátnak, ránézésre honnan tudják, hogy elf bar vagy más?
2022. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%

"nem lesz ebből semmi"

Már van belőle valami.


"Fogyasztóként mit tudnak tenni ? Kikapják a kezemből hogy lefoglalva , aztán átkutatják a telefont hogy kitől vásárolhattam ?"

Ugyanúgy fogsz járni mint ha mondjuk drogoznál. Elkobozzák, és megbüntetnek. Azt is felgöngyölítik kitől vásároltad és azt is és a többi vásárlót is megbüntetik.

Nem is értem miért nem fogjátok fel mennyire komoly lett a helyzet.

2022. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
megbüntetnek milyen összegre ? erről nem írnak semmit sehol , büntetés mértékről nem lehet olvasni csak hogy lesz.
2022. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
78%
Mivan anyuci, apuci nem engedte, hogy szívd és ezért most mindenki bűnhödjön? :(
2022. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
27# zoomer kópé
2022. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
27# es , 23 vagyok kösz remélem nem nekem írtad ezt a pancser kommentet
2022. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
81%
Neked ez miért fáj? Mindenki azt csinál a saját testével amit akar. Régen a higító volt a menő nejlonzacskóbol, meg a töltőgáz. Annál ez sokkal elegánsabb megoldás azért. Nem tudják megadóztatni, ezért lesz betiltva, a világ már csak így működik. Mellesleg igen nagyfokú naivitásra utal az, hogy szerinted nem lehet internetről kábítószert rendelni. Aki akarja megoldja, így ment ez régen is és most is. Tiltani csak ezért kár.
2022. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!