Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi ez a nagy elf bar imádat?

Mi ez a nagy elf bar imádat?

Figyelt kérdés
Miért jó az, hogy megvesznek egy gyakorlatilag elektromos cigit, amit szívnak pár napig (akku és lötyikapacitás függvényében) aztán akksival mindennel együtt dobálják a kukába (full megértem a betiltását). Kollégámnak is mondtam, hogy "bakki vegyél egy elektromos cigit, ami elsőre nagyobb beruházás, mert a készlet nem olcsó, de évekig csak liquidet kell bele venni, ami nekem pl havi szinten 5-6 ezerre jön ki" (vagyis 7-et elverek egy hónapban, de 200 ml liquid tovább tart). Jött is a válasz, hogy "á nem, ez jobb"... Tényleg ennyire hülyék az emberek?
2022. jún. 19. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Ismerek olyat is, akik megmahinálták és töltik, azt hiszik, feltalálták a spanyolviaszt.

De amúgy igen, unatkozó hü*yegyerek a többség, aki szívja. Mert olcsóbb, mint a cigi és simán megvehetik 18 alatt is. Ha tudnád hány 17-18 éves van a környezetemben aki szívja, mert "hmm, olyan finom gyümis és egyáltalán nem káros". Nem a lófaxt nem, semmit nem tudnak erről sem, ahogy a sima többi e-cigiről is tudjuk már, hogy azért azok sem teljesen egészségesek. A többi meg ugyanúgy ül a füstködben mellettük és még szagolhatjuk is a barackot, epret meg egyéb faxságokat, amitől okádni tudnék. :D Ráadásul mivel "nem káros", egész nap nyomják baxni. Egész. Nap. A házban is.

És igen, szerintem a cigi is faxság, nem csak ez.

2022. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, zavarhatlak priviben e-cigi ügyben? Nem dohányzom, sose próbáltam, férjem viszont 30 éve... Próbálnám terelni e-irányba, de nem értek hozzá...
2022. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A tinik körében terjedt igazán. Egy kicsi dolgot kellett csak

eldugni a szülők elől és lehetett menőzni. A normális e-cigit

pucolgatni, töltögetni kell, vannak hozzá kellékek, könnyebb

a lebukás.

2022. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert színes-szagos, könnyen elrejthető, mi denkinek van 2-3 ismerőse, aki árulja, és menci a haverok előtt.
2022. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Mert az aromája jobb, mint az előre gyártott e-liquid, plusz nem kell vele vacakolni, kifogy, eldobja aztán annyi. Alapvetően ami nem tölthető, azt nem is szabad tölteni, csak max, aki ért hozzá, de valójában akkor is felesleges vele szórakozni, mert sokkal több nyűg, mint ha vesz egy e-cigit, plusz liquidet. Elf Bar kompakt, nem folyik, bedobod a táskába, előveszed, szívod, ennyi, nem törik el, nem folyik ki belőle a liquid, ha pakolászod ide-oda, stb., plusz menő és a ciginél olcsóbb sokkal.
2022. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

5

Eltudom képzelni azt a közeget, ahol ez "menő". :D Jézusom...

2022. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#6: Ezt nem én találtam ki, nem az én véleményem, de a tinik között menő igen főleg, ha minél jobban tiltva van. Plusz akárki megveheti kéz alatt, nem kell trükközni a dohányboltban, meg leszólítani felnőtteket, hogy vegyenek helyettük cuccot.
2022. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5 Elektromos cigivel sem kell szrakodni sokat, betöltöd a tankba a liquidet, feltöltöd az akksit aztán szívod, nem kell hozzá diploma. Viszont évekig kiszolgál, nem dobálsz heti 2-3 lemerült akksit a kukába.. Nekem Voopoo Drag X készletem van, cserélhető akksis legegyszerűbb tankkal amit életemben láttam. Ugyan elsőre drága mert 22-ből van meg akksival együtt, ugyanakkor jópár évig ki fog szolgálni, csak liquid meg porlasztó kell amit havi szinten 10 alatt rendelem be (200 ml liquid, porlasztó 0-2 darab szükség szerint). Hosszútávon sokkal olcsóbb mind a ciginél, mind az Elf barnál.


Sajnos én azt veszem észre, hogy nem csak tinik közt terjedt el, néhány kollégám is elkezdte hogy majd azzal jól leszokik a cigiről.. megvettek rögtön 3-4 darab ilyen cuccot, aztán az elsőnél csalódtak, hogy hoppá egyszer csak villogott, hogy vége a mókának.. a műszaknak meg még nem, így nem volt mit szívni.. azóta visszaálltak rendes cigire.

2022. jún. 19. 12:48
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#8: Igazad van, én is e-cigizek már sok éve, nem bonyolult azt sem töltögetni, de hát a fene tudja mi tetszik Elf Bar-ban az embereknek, én ezeket csak hallottam. Pár ismerősöm csak élvezetből használja, ők tisztában vannak vele, hogy leszokni nem fog tudni vele.
2022. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kompakt. Megveszi, szívja, eldobja.

Pont mint az analóg cigit.

Az emberek lusták, nem akarnak időt pazarolni arra, hogy kiválasszanak egy készüléket, kiválasszák az alap folyadék(ok) összetételét, az aromákat, kevergessék maguknak a levest stb. Ráadásul nem is értenek hozzá, hogyan kell egy e-cigit használni.

Én 15 év masszív dohányzás után tettem le az analóg cigit egyik napról a másikra úgy, hogy előtte hetekig olvasgattam a vape témában, több tíz órányi videót megnéztem, hogy a végén a megfelelő eszközt és folyadékokat használjam majd.

Igaz hogy azóta ez nekem egyfajta hobbi lett, és fél milliót már biztos elvertem a készülékekre és prémium folyadékokra 😁

Na mindegy, lényeg hogy az Elf Bar egy igazi marketing termék lett, ami a mai fogyasztótársadalomnak lett legyártva. És ami a legszomorúbb az egészben, hogy vlsz. ez fogja hamarosan kinyírni az egész vape társadalmat az EU-ban.

2022. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!