Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lázasan is használom az...

Lázasan is használom az e-cigim. Lesz valami nagy bajom, ha betegen is cigizek? Ti betegen szoktatok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha covid vagy egyéb légúti betegség miatt vagy lázas, akkor nem tesz jót a cigizés, abban biztos lehetsz.
2022. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem kellene cigizned .
2022. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nemlessz!
2022. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha négykézlán kúsztam,akkor is cigiztem. Ilyen a függőség. Btw,ha kibírod,ne cigizz, nyírja az immunrendszert,nehezebben gyógyulsz.
2022. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ilyen a függőség. Boldogult dohányos koromban lábon kihordott tüdőgyuszi alatt is végig füstöltem, mint a gyárkémény. Mondjuk, ennek majd' 40 éve. Ma már nem tenném, az biztos.
2022. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Mert egyébként jót tesz. :D

A cigi eleve gyulladást okozhat a légutakban ha ezek amúgy is gyulladásban vannak valami fertőzéstől akkor a cigi még belobbantja ezt és sokkal rosszabbul leszel. Egyáltalán hogy jut ilyesmi az eszedbe. Kb olyan mint hányós hasmenős vírust elkapva bezabálni egy fazék jó zsíros töltöttkáposztát aztán rá két habos krémest. Szerinted jót tenne?

2022. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!