Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb leszokást...

Melyik a legjobb leszokást segítő program?

Figyelt kérdés
Az adott módszerrel, ki mennyi idő alatt szokott le és előtte mennyi ideig dohányzott?
2010. szept. 20. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer ha nagyon le akarsz szokni,hogy nem gyújtasz rá és kitartasz az elhatárosásod mellett!Enélkül akármilyen rágót,tapaszt,kezelést kipróbálhatsz-ablakon kidobott pénz-,mert ha nem vagy elég elhatározott,akkor,abbahagyod de bármikor ott lesz a kisértés!Az apukám több éve nem dohányzik,most 3x szokott le,először fél évig állt ellen,azután 9 hónapig,most 2 és fél évig de jött egy stresszhelyzet(árviz élesben)és újra elkezdte...Most pár hete hagyta abba ismét!Olyan ez mint az elvonókon mondják-az alkoholista örökra alkoholista marad,csak az a fontos hogy iszik-e vagy sem-ellen tud állni?
2010. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12 évig dohányoztam, több alkalommal próbáltam leszokni sikertelenül. Az utolsó fél évben a napi adagom felment 1 dobozzól mésfélre. Allen Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról c. könyvével sikerült abbahagynom, gyakorlatilag átmenet nélkül. Ha érdekel, itt megtalálod hangoskönyvben:


[link]

2010. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok-apukám 40 évig dohányzott...
2010. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok:Ő egyszerűen elhatározta hogy nem gyújt rá és kész,nem próbált semmi extrát igénybe venni
2010. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A párom nagyon sokat dohányzott, kb. napi két dobozzal.

Elmentünk egy olyan helyre, ahol azt ígérték lézeres kezeléssel leszoktatják. Nem volt túl olcsó. Hát gondolhatjátok... alig, hogy ki jöttünk az ajtón, rá akart gyújtani.

Az adta a kezdő lökést, hogy kiszámolta, hány napig nem szabad rágyújtania ahhoz, hogy megtérüljön a kezelés ára, és addig tényleg nem gyújtott rá. Mikor már nem dohányzott pár napig, akkor gondolta, utána néz, milyen lehetőségek vannak még a leszokásra és akkor kezde el szedni a champix-et. Ő szerinte ettől szokott le, szerintem pedig attól, hogy nem gyújtott rá azért, hogy megtérüljön a kezelésre kidobott pénz. :-)

2010. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!