Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le szeretném tenni a cigit....

Le szeretném tenni a cigit. Van valami ami megkönnyítené ezt?

Figyelt kérdés
Igazából ma határoztam el, mivel nem tudok mértéket tartani és elegem lett. Már most (pár óra után) nagyon hiányzik, de nem fogom feladni. Mi az ami ilyenkor pótcselekvésként beválik?

2022. jún. 27. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Sportolj valamit.
2022. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rago
2022. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ķét éve szoktam le, hét év dohányzást követően... Az első néhány nap volt nagyon nehéz, egy hét után pedig már egészen jól éreztem magam.


Rendszeresen elmentem sétálni a természetbe és rászoktam a rágóra. Napi 1 csomag rágót elrágcsáltam. Végighallgattam Allen Carr hangoskönyvét is.


Ha átlendültél a nehéz időszakon, akkor már jó lesz.

Néha rádtőr majd a sóvárgás, de csak pár havonta egyszer, néhány percre. Ezeket ki lehet bírni, cserébe nem kell egy csomó pénzt rákölteni és félóránként kimenni rágyújtani.

Tudom, hogy neked még elképzelhetetlen, de semmi sem lesz rosszabb cigi nélkül. Egy idő után lesznek hónapok, amikor eszedbe sem jut... Így emiatt nem kell megszakítanod a munkát.


A rágóról három hónap után leszoktam.

2022. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a rágót megfogadom. Nem is a nikotin hiányzik annyira, hanem inkább a cselekvés.
2022. jún. 27. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített hogy előbb szoktam ecigire, utána meg le tudtam tenni könnyebben.
2022. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már az elnevezés egy nagy baromság PÓTcselekvés. Ha valamit leteszel, leszoksz róla, akkor azt nem kell pótolni sehogyan sem!

Én a piáról szoktam le kétszer. Milyen pótcselekvést kellene csinálnom? Ha pórcselekvésként futni megyek szomjas leszek, kivánom a sört. Ha nem megyek futni, akkor is kivánom. Van értelme a pótcselekvésnek? Nincs.

Nem kell pótolni a cigi hiányát, nem kell pótcselekvés, rágózás, stb.

A nikotin hiányának lesznek fiziológiai tünetei, majd elviseled, vagy kérsz dokitól gyógyszert, tanácsot.

2022. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 20 év után 2 dobozt tettem le és semmivel nem pótoltam.

Így a legegyszerűbb.

De ha te állandóan azon agyalsz , mint itt is mutatja akkor nehéz dolgod lesz mert saját magad hergeled ezzel.

2022. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Allen Carr - Leszokás a dohányzásról
2022. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!