Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kender függőség? Füveztél...

Kender függőség? Füveztél már? Rászoktál? Le tudtad tenni? Hány évig toltad? Mennyit szívtál? Hogyan tudtad megkönnyíteni a leszokást? Hogyan küzdöttél meg a lelki bajokkal ezután?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és 3 éve napi több jointot is eltolok. de elhatároztam, hogy ma leteszem végleg. nem okozott komoly problémákat a függőségem, de már nagyon úgy érzem, hogy hátráltat. Azért is akarom letenni, mert néhány barátom is úgy van mint én, de miattam ők sem tudják letenni, mert visszarántom őket. úgy érezem, a saját és az ő érdekükben is itt az ideje jó döntést hoznom, ami megváltoztatja majd , lehetőleg a jó irányba az életünk alakulását. de nehéz út előtt állok. a füves ismerőseimmel sikerült a kapcsolatunkat olyan szintre emelni, ami lehetővé teszi,, hogy ők ne rántsanak vissza illetve ne keressenek engem ( tartoznak pénzel ). De nem tudom, hogy küzdjek meg az úgy betépnék érzéssel. félek, hogy hívom majd a dílerem és elgyengülök. élvonóra nincs időm eljárkálni, de el sem bírom képzelni miket csinálhatnak a füvesek az elvonón. egyik cimbimnek kellett élvonóra járnia, ahol megismerte a leendő vevő illetve eladó körét . végül is mit csinál az a csomó drogos ott egy helyen, akik nem önszántukból mentek oda?

szóval segítség kellene .

ja igen, és épp most nyomtam el az uccsót


2011. aug. 13. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Smoke Weed...)
2011. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
halott vagy
2011. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sativát szívj,és minden rendben lesz...xD
2011. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerinted milyen kenderre gondoltam?
2011. aug. 13. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a kenderen belül értettem a sativát,ergó Sativa high agyi,indika testi,erre értettem hogy sativát szívj,és ne indikát.....
2011. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz a kurv@sok segitségert. itt az ideje telefonálni az embernek! :D
2011. aug. 14. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd,szívni kell,mert szívni jóóóóó:))))
2011. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A barátom is így, rendszeresen szívott. Aztán megismert engem, és úgy érezte, már nincs szüksége a fűre. Szerinte nem miattam, hanem csak úgy döntött, elég volt. Szerintem miattam. :) Pedig nem tiltottam, nem érdekelt, csak mondtam, ha velem van, ne legyen betépve. Egyik napról a másikra tette le.

3 évig nem szívott, aztán kiköltöztünk Hollandiába. Itt teljesen más a felfogás, legális is ugye. Hétvégén, este el szokott szívni egyet. De ezt itt úgy kell elképzelni, hogy kb. annyira természetes, mintha otthon azt mondanád, nem volt semmi buli pénteken, megittam egy sört és ennyi.

Otthon továbbra sem díjaznám, mert illegális.


Bár a sztorim már szerintem aktualitását vesztette...

2011. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Menjünk sorba

Igen füveztem már

Erre nem lehet részokni (kevés a pszihikai és a fizikai függőség kialakulása)

3és fél évig

Napi fél

Baromi sok csokoládéval

Sehogy mert ergo nem is volt csak hiányoztak az összeülős,nevetgélős részek az életemből de megoldottam :D

2013. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!