Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akiben nosztalgikus érzések...

Akiben nosztalgikus érzések vannak a Kádár-rendszer iránt a cigarettázás terén mihez kezdjenek?

Figyelt kérdés

A Fecske szivarka jelenleg 770 forint és ha egy-egy szálat "kettétépsz" és ha a 70 forintért kapható Primus cigarettapapírt (50 leveles) rátekered majd mint régen a borítékot "megnyalod":-) kapsz egy-egy Munkás vagy Kossuth cigarettát (a felső vég) illetve Fecske cigarettát (az alsó vég, a filteres). Ezek az igazi férfias cigik! Erős, karakteres íz és ismétlem NOSZTALGIA is. Mert az egyébként ma kapható lassan 2000 forintba is kerülő cigik harmatgyengék. Nincs bennük se nikotin se kátrány ráadásul a cigi harmada füstszűrőből áll.


Tehát ismétlem aki Munkás és Kossuth illetve Fecske cigire vágyik végezze el a fenti műveletet!


Óriási füstfelhő egy-egy slukk között a kézben tartott cigi révén és letüdőzés során olyan leszel mint a sárkány mert miközben fújod ki a füstöt ÖMLIK a szádból...! És erős, karakteres férfias íz. Ráadásul te is a ruhád is érezhetően átveszed az igazi klasszikus bagó (Munkás, Kossuth, Fecske) aromáját, illatát, szagát. Magyarán még az is tudni fogja, hogy bagózól aki nem érzi a szagokat.


Én anno még 89-ben a Fecskével kezdtem de amióta ezek a klasszikusok eltüntek folyamatosan kerestem a régi ízvilágot. Megtaláltam!


Ha a fenti műveletet elvégzed bagónként Munkást, Kossuthot, Fecskét kapsz.


2022. júl. 6. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már egyszerűbb dohányt venni meg papírt aztán olyanra sodrod amilyenre akarod.
2022. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írod mert a mai cigik botrányosan gyengék. Fater alapból úgy kezdni, hogy a filtert leszedi. Ő mondjuk Symphoniát szív én meg Slágert de megnézem ezt a Primus papír betekerést mert az a lényeg, hogy üssön a bagó. A kislányoknak való az a cigi amit szívsz és nem történik semmi:-)))
2022. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Kérdezel valamit, aztán megválaszolod. Ez az oldal nem erre való.


2.„Nincs bennük se nikotin se kátrány ráadásul a cigi harmada füstszűrőből áll."

A nikotint még érteném, de az miért baj, hogy kevesebb a kátrány? Konkrétan az öl meg, miért akarnál többet?


3.„Magyarán még az is tudni fogja, hogy bagózól aki nem érzi a szagokat.“

Ennek szintén nem örülni kéne, inkább szégyellni magát, hogy összebüdösít mindent. Nem mindenki akkora nosztalgiahuszár mint te, nem mindenki akarja a papírreszeléked szagát érezni. Nincs mire büszkének lenned.


4. "férfias cigi". Inkább igénytelen, és az igénytelenség minden csak nem férfias. Nem fogja ettől senki azt hinni, hogy mekkora férfi vagy, csak azt, hogy "né mán, itt egy Kádár-korszakban ragadt proli". Max ennyit váltasz ki az emberekből.


Ha pedig erős, karakteres ízt akarsz javaslom próbálj ki pár minőségi szivart! Csak ne feledd, az nem 700ft!

2022. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!