Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell elképzelni ezt a...

Hogyan kell elképzelni ezt a nikotinos liquidet?

Figyelt kérdés
18mgos vivo liquidről van szó. A papírja azt írja, hogy akár önmagában is bele lehet tölteni az e cigibe. Én kezdésnek widewick joyetechet vettem, amibe 2ml folyadék megy. Ha én azt most tele töltöm, akkor nagyjából mennyi és milyen erősségű ciginek felel az meg? És egyáltalán milyen íze van így? (Nekem úgy adták el hogy dohány ízű) Illetve a későbbiekben a keverése hogy történik ezeknek?
2022. júl. 8. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eliquid, akkor mehet bele. Ha aroma, akkor kell hozzá alapfolyadék. Ez ilyen egyszerű, az az "akár" kicsit gyanús. Vagy lehet vagy nem. Nincs olyan, hogy pl "keverni kell, de akár magában is mehet".


A cigis megfelelősdi egy sima számítás lenne, ha a cigin rajta lenne, hogy mennyi van benne, én amikor utoljára láttam dobozt, azon nem volt.

De ezenfelül, felesleges ilyeneket számolgatni, a nikotin mindegy, hogy több-e vagy sem, nem egyszeri bevitelről van szó, ezt is egy vagy több napig fogod szívni, akár egy doboz cigit. Szóval nikotin szempontból mindegy hány ciginek felel meg, kátrány szempontból meg nullának.


Ízről: általánosságban a minőség kérdése. Az ilyen olcsó dohány ízűeknek semmi köze a dohányhoz, de nem szívhatatlanok. Vannak viszont nagyon igényes, kivonatból készült liquidek, amelyek emlékeztetnek a dohány ízére, aromájára. Totál cigi szerű élmény, íz sose lesz. A gyümölcsös liquidek általában minőségtől függetlenül jók.


A keverésre vonatkozó kérdést nem értettem.

2022. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!