Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Beszoktatok menni helyettük a...

Beszoktatok menni helyettük a dohányboltba?

Figyelt kérdés
Ha egy tizenéves megkér, hogy vegyél neki egy doboz cigit, te bemennél? Hozzám ma odajöttek és bementem. De idősebbnek látszódtak.

2022. júl. 9. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Volt hogy 18 évesen bementem a haverjaimnak aki nem volt még annyi, random gyerekeknek nem tettem és nem is fogom.
2022. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fulár ***** válasza:
93%
Én be.Én is piszok fiatalon szoktam rá a dohányzásra.Szerencsére azóta már abba is hagytam.Hiába tíltják nekik.Annál rosszabb lesz.Ha te nem mész be akkor majd bemegy valaki más.Ua dohanyozni akarnak akkor fognak is.
2022. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Anno 18 vagy 19 évesen odajött hozzám két tizenéves. Gondolom általános iskolások, akik idősebbnek néztek ki, szerintem 14 évesek (és mert nincs igazán középiskola vagy szakközép a környéken azon kívül, amibe én jártam, de ott meg olyan kevés az ember, hogy tudom, nem oda jártak). Azt mondtam, még nem vagyok 18 éves. Nem volt nehéz elhinni, annyira nem néztem ki felnőttesen, de akkor már ezek szerint elhagytam, amikor kölyöknek néz kivétel nélkül mindenki.


Nyugodtan dohányozzanak, de én ebben nem nyújtok segítőkezet akkor sem, ha fizetnének érte.


21/l

2022. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Én nem veszek senkinek.Egyszer volt hogy vettem,már vagy 17 éve egy kisgyereknek.Ismertem,a nagyapjának vitte a cigit,mert neki meg másnaposan nem esett jól föltápászkodni.
2022. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Anyámnak sem megyek be!
2022. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2022. júl. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Én megveszem.ugyis valaki bemegy nekik.ez az egyik ok.A másik ok hogy én is cigiztem......és tudom milyen amikor az ember rágyújtani ,de nincs cigije.nincs ebben semmi gáz.
2022. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Csak akkor, ha a felèt nekem adja.
2022. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Amikor nekem kellett cigi mindig az ilyen egyetemista arcok vettek nekem, most meg én vagyok az, úgyhogy bemegyek nekik :)
2022. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!